Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és Férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és Férfiak! Mennyire vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar titeket az, amikor a párotokkal sétálva észreveszitek, hogy a barátnőtöket más férfiak is megnézik? (A barátnőtök szolid megjelenésű) Mit csináltok ilyenkor? Mire gondoltok? Került sor már erre? Felhúzna titeket egy ilyen alkalom? Kit hibáztatnátok?

2014. júl. 8. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hűséget várok el, nem vakságot.
2014. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen szitu nem húzna fel egy cseppet sem, inkább büszke lennék, hogy milyen vonzó barátnőm van.
2014. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nézni nézhetik azt még megengedem :) de, hogy flörtöljenek azt már nem!
2014. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Múltkor randira hívták feleségemet. Válaszolt, hogy ok, majd a 2 gyereket (egyedül volt) rám bízza addig, igen csak meglepődött a srác.


Én dőltem a röhögéstől, amikor elmesélte, és jöttek az idiótábbnál idiótább ötletek, hogy hogyan kellett volna trollkodni vele.

2014. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem zavar, ha megnézik barátnőmet. Ha egy ideges srác látja, hogy pasija van a csajnak, akkor ne nézze meg. Én se nézem meg más barátnőjét. Ennyi! Engem rohadtul tud irritálni .. bár ez személyfüggő és kapcsolatfüggő is.
2014. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*ideges helyett idegen :D sorry
2014. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire nem vagyok féltékeny, az a legjobb, ha az aktuális barátnőm másokkal is rendszeresen szeretkezik, így megélve a szexualitását.
2014. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok féltékeny típus!
2014. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyire sem vagyok féltékeny típus és 5össel ellentétben imádom megnézni a nőket, lehet azért, mert férfi vagyok.
2014. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!