Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel már 1éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel már 1éve jóban vagyunk egymással, de én viszont beleszerettem, mit tegyek? ötletek?

Figyelt kérdés

sokszor bókolgatok,flörtölgetek vele, de sosincs erőm megmondani neki hogy szeretem, attól félek hogy ezzel megbántanám őt.

szerintem sejti valamennyire h kedvelem, mert néha direkt húzza az agyam ilyen pasis témával, mint pl. múltkor mondott olyat, hogy van egy srác aki helyes (de csak viccből) és én erre fura fejet vágtam, ő meg végigsimította az arcom kezével és közbe mondta h "jajj te".. meg néha vannak ilyen hasonló szituációk..

néha olyan érzésem van h szerintem arra kíváncsi h én féltékeny vagyok-e, hogy szeretem-e őt.. vagy nem tudom, mindegy a lényeg a lényeg, h tudtok-e valami jó ötletet adni arra h elcsábítsam,hogy könnyen belém szeressen, hogy még jobban megkedveljen, nem akarok huu de nagyképű lenni,de ilyen téren én sosem voltam szerencsétlen,mertem önmagam adni... de most egyszerűen nem megy, annyira szeretem és nem tudok arra gondolni h mi lenne a helyes meg mi nem, csak rá tudok gondolni egyfolytában.

annyira gyáva vagyok most,nem tudom mit tegyek, mit mondjak neki, de félek h elveszítem őt, vagy h más kezébe kerüljön. Segítsetek :(



2014. szept. 2. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mond el,mást nagyon nem tudsz tenni.ha csak nem akarod hogy lenyulják
2014. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ezt ismered?


Egy pap felajánlja egy apácának, hogy elviszi kocsival. Az apáca beül és keresztbe teszi a lábát, ami miatt a ruhája felhúzódik, és így láthatóvá válik a combja. A pap ezt meglátja és kis híján karambolt okoz. Miután egyenesbe hozza az autót, a pap lassan az apáca combjára teszi a kezét. Az apáca azt mondja:

- Atyám, emlékszik mit mond a 129. zsoltár?

A pap erre elveszi a kezét. De amikor sebességet vált, akkor a keze újra az apáca combjára téved. Az apáca megint azt mondja:

- Atyám, emlékszik mit mond a 129. zsoltárt?

A pap elveszi a kezét és mentegetőzik:

- Sajnálom, nővér, a test könnyen bűnbe esik.

Amikor megérkeznek, a nővér nagyot sóhajt és kiszáll. Amikor a pap visszaér a templomba, szalad, hogy megnézze a 129. zsoltárt. Meg is találja: "Menj tovább és keresgélj, mert ott feljebb megtalálod a megdicsőülést."

2014. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de annyira fura lenne elmondani neki, elején nagyon jó barátok voltunk, most meg kitudja lehet még mindig annak tart engem, vagy nem tudom.. félek mindentől, annyira tehetetlen vagyok
2014. szept. 2. 15:44
 4/17 A kérdező kommentje:
ezzel a "pap meg az apáca" témával nem lettem előbbre :/
2014. szept. 2. 15:46
 5/17 anonim ***** válasza:

én erre fura fejet vágtam, ő meg végigsimította az arcom kezével és közbe mondta h "jajj te"


most sem érted?

2014. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
talán az hogy ő is kedvel? mivel megérintett? vagy mi? nem igazán értem, felfogásom se a régi már :/
2014. szept. 2. 15:51
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem kedvel igen...de a pontos jeleket nem ismerem, hogy miket küld feléd...
2014. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
KELLESZ A CSAJNAK VEDD MÁR ÉSZRE ÉS VALLD BE NEKI HOGY SZERETED :)
2014. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
jól esett ez a válasz köszönöm, miket küld felém.. ez változó, valamikor egyfolytában nézeget,valamikor olyan mintha kiváncsiskodna utána, valamikor olyan mintha csak barátok lennénk, magam sem értem néha hogy mi van
2014. szept. 2. 15:57
 10/17 A kérdező kommentje:
megpróbálok erőt venni rá! :) köszönöm a pozitív válaszokat!! :)
2014. szept. 2. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!