Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg lennék (rövid)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lennék (rövid)?

Figyelt kérdés
Van barátnőm de néha amikor valahol meglátok egy fiút vagy melegekről viccelődik a barátnőm elvörösödök ez nagyon abnormális?

2014. szept. 2. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. A kamaszok gyakran éreznek hosszabb-rövidebb ideig vonzódást a saját nemük iránt is. Kinövöd ezt.
2014. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vágysz arra, hogy egy pénisz a fenekedbe menjen? Ha igen, akkor biszex vagy. Meleg nem lehetsz, mert van barátnőd.
2014. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van baratnom, megis meleg vagyok.

A barátnőmet szeretem, bármi van, ram támaszkodhat, kisírhatja magát a vallanom, en mindig itt leszek neki. Viszont van egy srác, tesóm haverja, akibe szerelmes vagyok.

Nem ugyan az, lehet baratnod, es feltétel nélkül szeretheted, viszont ezen a meg dolgon nem lehet változtatni.

En eleinte homofób voltam, aztan egy fiu megcsókolt, megváltozott minden, tagadtam es utaltam magam azert, mert sejtettem, higy valami nincsen rendben velem.

2014. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"En eleinte homofób voltam, aztan egy fiu megcsókolt, megváltozott minden, tagadtam es utaltam magam azert, mert sejtettem, higy valami nincsen rendben velem.

"


haha... azt mindig is tudtuk, hogy a homofóbok miért is homofóbok :D

2014. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem hogy az "elvörösödés" elég ok, hogy meleg legyél. Plusz akár érdekelhet téged mindkét nem is...

Van már szexuális kapcsolatod a barátnőddel? Elégedettek vagytok egymással, azzal amit érzel? Gondoltál már egy fiúra úgy, vagy észrevettél magadon más jeleket, mint ez a zavarba jövős dolog?


Szerintem normális, ha zavarba jössz egy ilyen helyzetben. Én is zavarba jövök, ha az apám elkezdi szidni a melegeket, mert én teljesen nyílt gondolkodású vagyok és a legtöbbször pont azért vagyok zavarba, mert frusztrál, hogy így gondolkodik. Ja és én teljesen heteroszexuálisnak érzem magam.


De egyébként nézz egy kicsit utána a témába, esetleg nézz fel meleg oldalakra, ahol nyíltabban tudsz az ottaniakkal ilyenekről beszélni.

2014. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!