Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire érzéketlen lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire érzéketlen lennék? Rövid ideje vagyunk együtt a barátommal, szeretjük egymást, de mégsem igénylem a szeretgetést, a szexet meg abszolút nem, ami őt nagyon idegesíti de nem tud mit csinálni, tűri mert szeret.

Figyelt kérdés
Én nem szeretgetem őt pedig szeretem, de valamiért én jól megvagyok anélkül is. De nem benne van a hiba ez 100%. Sok barátom volt már (18 éves vagyok) és soha nem igényeltem a szeretgetést, a simogatást, stb. Nem akarom, hogy emiatt szakítson velem, de nemtudom megerőltetni magam, ami nem esik jól az nem... Nem tudom mi bajom lehet, és hogy mit csináljak... Pedig ha egyedül vagyok gyakran van szeretethiányom... A szexet sem tudom miért nem igénylem... Kétségbe vagyok esve!:( Ez szorongás vajon...
2009. ápr. 29. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Édesem ez nem szerelem csak szeretet szerintem :S
2009. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy elég szerelmes. ebben a korban az ember még sokszor félreértelmezi az érzéseit. Majd ha jön a nagy Ő, igenis igényelni fogod. :)
2009. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked... Nekem nincs barátom, és nem is volt komoly kapcsolatom, de nekem hiányzik az, hogy valakihez hozzábújhassak, szeretgessen... stb. A szex kérdéshez nem tudok hozzászólni, mert szűz vagyok.
2009. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és 17/L
2009. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy szerelmes. Én például mikor összejöttem a barátommal,nagyon igényeltem a bújást. És sajnos azóta nem,mióta már nem vagyok szerelmes...és a szexet is ezért hanyagolnád,nem kivánod,tehát nem vagy szerelmes!
2009. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem érzéketlen vagy csak nem vagy szerelmes. Mivel jártam a barátoddal hasonló cipőben, arra kérlek, hogyha nem tudod a szereteted kimutatni egy másik ember iránt, akkor ne erőltess vele kapcsolatot, mert ahogy írod, csak tűrni fogja a helyzetet, amíg az teljesen el nem mérgesedik.


Nekem pont most ezért esélyes egy "szakítás" bár pont hasonló viselkedés miatt nem is igazán érzem úgy, hogy valódi kapcsolatban lettünk volna. Neked még valószínű érned kell ahhoz, hogy a szerelmed kimutatásában ügyesedni tudj. Érdemes lenne végiggondolnod, hogy a fenti dolgok miért olyan idegenek tőled, illetve, hogy te mivel mutatod ki a szereteted?

2015. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!