Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lany, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lany, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nagyon regota tetszett. Mar tobbszor talalkoztam vele es amikor egyszer megkerdeztem hogy akar e jarni velem egyertelmu nemet mondott ( akkor meg nem ismetem olyan nagyon). Most is talalkozgatunk es nagyon joba vagyunk. Mas szep lanyok mar nem is erdekelnek csak o. Szep kedves okos es intelligens es sokat gondolok ra. Ha egyszer nem kellettem neki kelhetek meg? Felejtstsem el vagy kuzdjek erte tovabb? Es hogy?

2014. szept. 4. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy fiúval vagyok így csak mi nem beszélgetünk és nem vagyunk olyan jóban. Nem fogom elfelejteni, de ha arra kerül sor, hogy egy valakivel aki nekem is tetszik összejöhessek nem mondok majd nemet.
2014. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bar csak igy gondolna az az illeto is...
2014. szept. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!