Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelek vannak, ha pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek vannak, ha pl egy fiúnak tetszik egy lány és ugyannak a lánynak tetszik a fiú is, de még nem mondta el egyik se a másiknak, h mit erez?

Figyelt kérdés
Olyan jelekre értek mint pl h kedvesek egymáshoz vagy mit tudom én... milyenek vannak még, hogy 100%-ra rájönnek mind a ketten, h tetszenek egymásnak? Bocs ha érthetetlenül fogalmaztam, de remélem a lényeg érthetődik. Koszi elore is a valaszokat! :)

2014. aug. 27. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ket hulyerol van szo, akkor sosem jonnek ra :)
2014. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nem két konkrét személyről van szó, hanem csak igy átlagosan kérdeztem... :)
2014. aug. 27. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kedvesség mindenképpen. Jó jel az elpirulás, a belső feszült érzés, az, hogy zavarba jönnek egymás közelében. A szemkontaktus is lehet árulkodó, sokszor az az első. Ez eleinte csak egymásra nézés, majd egyre vágyakozóbbá alakulhat át. Sokszor a másik előtt való ügyetlenkedés is ráutaló tud lenni, hiszen ez a zavartságból következik.
2014. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! :)
2014. aug. 27. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az elpirulás, meg az is, ha nem mer a másik szemébe nézni, de amikor azt hiszi nem látják, akkor folyton Őt nézi (ezz ilyen tipikus :D) ... meg az érintés, ha kicsit közelebb áll, ha érzi az ember h szeret a közelébe lenni, ölelés..
2014. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!