Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Több lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve vagyok együtt a barátommal...és mostanában kezdünk elhidegülni egymástól...alig van szex,csókolózni is csak ritkán szoktunk,az érzéseinkről ritkán beszélünk...volt egy srác aki bepróbálkozott nálam,és elmondta hogy mennyit törődne velem stb...persze a srác maga nem érdekelt,visszautasítottam,csak rossz érzés hogy pont törődésre lenne szükségem...amit mostanság nem kapok meg...nem akarom hogy teljesen kialudjon a láng...nagyon szeretem a páromat ,és ő is engem.Ugyanúgy alig várjuk hogy találkozzunk,rengeteget beszélgetünk,hülyéskedünk,szervezünk programokat,de a romantika az nulla..Nem szeretném ha vége lenne a kapcsolatunknak,nagyon szeretem őt...de ijesztő hogy egyre többször gondolok arra hogy lehet hogy mással több lenne a romantika meg az ilyesmik...mit tehetnék?:S

2014. szept. 5. 20:17
 1/1 Fényember ***** válasza:

Beszéld meg ezt az egészet vele!

Együtt tudjátok csak megoldani! :)

2014. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!