Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Valaki üzenetben beszélgetne velem erről? Nagyon magam alatt vagyok.16/F

Figyelt kérdés

8 hónapja szakított velem a volt barátnőm, azóta tartjuk a kapcsolatot, de olyan lenne mintha többet akarna valamikor mint barátság, és így régebben sikerült egy csókot kihoznom az elromlott kapcsolatból... ez volt szakítás után rá 3 hónapra... aztán telt az idő és lett egy új barátja kb 3 hónapja vannak együtt... hazudott nem mondta el hogy van neki valakije aztán most meg mondtam neki hogy figyelj akkor most CSAK barátok leszünk, nem is akarsz már semmit se helyre hozni? aztmondta hogy helyre akarja, csak nem megy neki úgy hogy egyből szakít a gyerekkel és össze jön velem... Ez mellett még sok gond van a háttér mögött. (tiltják a szülei tőlem, és ha megtudják hogy velem volt, akkor nagyon rosszak vele a szülők.) egyik héten még azt mondta, hogy még szeret, és hiányzok neki... volt olyan nap hogy majdnem megcsókoltuk egymást, de közben meg azzal a gyerekkel van együtt... és már jó ideje nem akar velem találkozni ha megkérdem tőle... ha meg csak egyszerűen letiltanám mindenhonnan, akkor reggelente ugyan úgy látjuk egymást mert egy busszal járunk, és nem akarom őt "idegennek" kezelni, mert nagyon rossz érzés... :(

azért szakított velem, mert nem érezte azt mint régen, és a "sok" veszekedés miatt...1 évet voltunk együtt. és volt olyan hónap hogy csak a vita ment a múlt miatt mert szakított velem és valahogy mindig össze kaptunk... de most mintha jobb lenne a kapcsolatunk...

nem tudom hogy mitcsináljak...igen lépjek tovább... de ha találtam volna egy normális lányt akkor megtettem volna ... csak már afféle "divatrib@@@@kkal" találkozom. :(



2014. szept. 7. 14:34
 1/2 anonim válasza:
Menj el ismerkedni, de ne csak bulikba. Akárhol le lehet szólítani rendes lányokat. Menj be a városba haverokkal csajozni stb. én szórakozóhelyen nem is nagyon találtam magamnak valót. (kávézók, borozók,presszók, koncertek stb.)Szerintem a csaj felejtős! Az tényleg rosz, ha szinte minden nap találkoznod kell vele (én egy oszt.társamba voltam belezúgva 3 évig :D ) de facen kezdjél el egyre később válszolni neki és egyre kevesebbeket, ne kövesd facen (van ilyen beállítás) és ha a chatsort is eltűnteted, akkor hidd el sokkal jobban előbbre vagy az ügyben ;) Nem jó a mostani kapcsolata, ezért "újrafelhasználna" téged? Na hagyjuk már...
2014. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál... sokat segítettél:)
2014. szept. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!