Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindjárt megszakad a szívem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt megszakad a szívem. Muszáj beszélnem valakivel, van itt olyan aki szívesen beszélgetne velem? Másfél év után úgy hagyott faképnél, hogy 'nem akar lekötött lenni. '17L

Figyelt kérdés

Az legelső szerelmem akivel első komoly kapcsolatom volt, véget ért.Annyira magam alatt vagyok,hogy már nem bírom.

Aki volt még így,esetleg segítene nekem annyit,hogy beszélget velem az írjon egy privit.:((


2014. máj. 31. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ha elindul a vonat.....
2014. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Nem leszek lelki /dev/null. Főleg azért, mert nem érdekel, a másik, hogy nem is ismerlek, a harmadik pedig, hogy ugyanúgy hisztizni fogsz.


További szép estét.

2014. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj, megpróbálhatok segíteni:)
2014. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj szegény...nagyon sajnálom :( Néha olyan furák az emberek...
2014. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első igazi kapcsolatom 12 év után lett vége...gondolhatod..ráment a fél életem és megcsalt... akkor annyira kibuktam élni nem akartam de hidd el ezt is át lehet vészelni és leszel még boldog..most reménytelennek tűnik minden de leszel még szerelmes..tartogat az élet még boldogságot... most egy darabig iszonyatosan fog fájni de ne add fel ..gyászold meg a dolgot mert meg kell hogy túl tudd magad tenni rajta de segítsd magad tudatosan azzal h barátnőkkel társasággal veszed magad körül..nekem az rengeteget segített...és ismétlem fel a fejjel, mert leszel még boldog ;)
2014. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!