Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsot meddig lehet fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsot meddig lehet fent tartani?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, nem akarom hogy véget érjen! Minden hétvégén mikor találkozunk az az érzés sokszor leírhatatlan. De sajnos ez a majdnem 100km elég ahhoz hogy ne találkozhassunk gyakrabban. Ő is azt kívánja bárcsak közelebb lehetnénk.


Csodállllatos lány, komolyan, őszintén szeretem és szeretjük egymást! Habár csak 1,5 hónapja vagyunk együtt komolyabban. Mintha egymást 100%-ra egészítenénk ki.


Vélemények távkapcsolatról? Meddig működhet? Főként azokat kérdezem akik ebben élnek párjukkal, szerelmükkel hosszabb ideje :)



2014. szept. 8. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hét közben van lehetőségetek megoldani a szexet valahogy egymás nélkül, akkor jó darabig működhet.
2014. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb össze kell költözzetek. Vagy ha már unjátok a mindennapokat, akkor pont jó, hogy csak heti pár napot vagytok együtt :D


Mi kb. 5 évig éltünk úgy, hogy évente csak pár hetet tudtunk összesen együtt lenni, szóval sikerülhet :)

2014. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Amíg olyan távolságban vagytok, hogy meg tudod pingetni a lehető legkevesebb csomag elvesztése nélkül, addig még türhető... De ha már 50%-körül van a veszteség, jobb új alany után nézni.
2014. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetente tudtok találkozni, az azért nem olyan rossz.
2014. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem annyira, de azért már 6 nap után eléggé hiányzunk egymásnak.
2014. szept. 8. 18:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Első, ezt most hogy érted?
2014. szept. 8. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha hetente látjátok egymást, az szuper! Én még a világot is körbeugrálnám, ha ilyen gyakran láthatnám a párom. Köztünk 1200 km van és mivel nehezen tudunk összeegyeztetni, így 3-4 havonta tudunk csak találkozni. Nehéz dolog és tényleg vannak napok, amikor a legszívesebben csak az ágyban sírnék, de nem tehetem, erősnek kell lenni, ki kell tartani, ha szereted a párod, és a legfontosabb, h bízni kell benne (nem féltékenykedni, mert ha esélyt adsz a féltékenységnek, akkor nagyon nyugtalan éjszakáid lesznek)! Mi 4 éve vagyunk így (volt 2 év, amikor havonta találkoztunk és a nyarakat, egyetemi szüneteket együtt töltjük).

22/L

2014. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi 3 évig voltunk így, hogy 1-2 hetente találkoztunk csak hétvégén 1 napra. Semmi gond nem volt, persze hiányoztunk egymásnak állandóan, de a neten minden nap beszéltünk.

3 év után összeköltöztünk... de nem kell ilyen sokáig várnotok, hamarabb is össze lehet cuccolni ha minden okés. :)

2014. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De én még 18 vagyok, ő 17 :)
2014. szept. 9. 14:15
 10/10 A kérdező kommentje:

Jé, ráleltem erre a kérdésemre. :D


Nem sokáig voltunk együtt, távolság szétszakított minket, de azóta is jó barátok vagyunk. :)

2017. jún. 18. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!