Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fenn lehet tartani egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenn lehet tartani egy kapcsolatot hosszútávon, ha ilyen ritkán találkozunk? Főleg a férfiúi igenyek miatt kérdezem.

Figyelt kérdés

Randizgatok egy 21/F-val, és nagyon szépen alakulgatnak a dolgaink, mindketten akarjuk hogy működjön és mindketten hosszútávra terveznénk, komoly kapcsolatot akarunk, az Igazit keressük már.

Úgy érzem, megtaláltam benne valakit, nem nagyon találkoztam még olyan fiúval, aki így megfogott volna, de még csak randizgatós stádiumban vagyunk, habár mondja és érzem h ő is hasonlóan gondol rám.

Ami aggaszt az az, hogy én egy hónap múlva Pestre költözöm, albérletbe, ő pedig itthon dolgozik, vidéken. Csak hétvégenként tudnánk így találkozni, szóval kb heti egy napot tölthetnénk együtt,plusz egy éjszakát...

Szerencsére ő olyan, akinek folyton van programja, sok haverja van, így a hétköznapok nagy részét amúgy is velük tölti, és a maga hobbijaival, na meg persze melózik...tehát nem fog unatkozni nélkülem, de heti egy találkozás elég?? 2 évig fogok Pesten tanulni, habár addig még fel is költözhetne hozzám, ha jól alakul a kapcsolatunk. Az aggaszt, h férfiként elég lesz neki heti egy alkalom, szex, mikor bárhol találhatna csajt a közelében..mert elég jó pasi..?


2014. júl. 31. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor elég lesz :)
2014. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kerida ***** válasza:
A szerelem sok dolgot felül ír, szóval a kérdés, hogy mennyire szerelmes?
2014. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretitek egymást, akkor működhet.


Az én barátom kb. 270 km-re lakik tőlem. Év közben 2 hetente találkozunk 4-5 napra, szünetekben 7-14 napra.

Működik. :)

2014. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha ki tudsz tartani melette hogy csak enyi időt tudtok együtt tölteni akkor persze, de hoszutávon már nehéz lesz
2014. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!