Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet vele? Miért teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vele? Miért teszi ezt? Egyáltalán akar engem?

Figyelt kérdés

Nem értem a barátomat (?)....Múlthét csütörtökön összevesztünk megint egy másik lány miatt. Itt van miért aggaszt engem ez a lány : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Akkor annyira összevesztünk,hogy én otthagytam. Azóta nincsenek rendben köztünk a dolgok. Az esett után kerestem neten és telefonon is,de két napig kinyomta nekem a telefont mikor hívtam. Másnap írt,h nem haragszik,nagyon szeret,és tudja biztosan h én kellek neki. De este mikor beszéltünk flegma volt,csúnyán beszélt,kioktatott pedig egy árva rossz szót nem szóltam! Hívtam megint kinyomta a telefont. Megírtam neki,hogy nekem ebből elegem lett és vagy felnőtt ember módjára (29 éves)beszél és viselkedik velem és úgy áll a dolgokhoz ahogy kell vagy akkor ennyi ,és örökre elveszít. De újból csak leordította a fejem. Elegem lett és végeztem vele. Még aznap késő este (gondolom közeledés kép)elküldte a közös és egyéni képeinket amiket veszekedés előtt csináltunk. Nyugodtan ráírtam,hogy van. Elkezdtünk beszélgetni de hol olyanokat írt,hogy ő is szomorú amiatt ami történt,még a bnőjének tekint,és mutogatja a fotóinkat haveroknak és büszke rám,büszke h a bnője vagyok,hol meg nem ír,vagy nagyon soká,és tök úgy,mintha sz@rna bele az egészbe,mint akit nem érdeklek nem szeret. Azt sem mondta beszéljük ezt meg személyesen hiába tettem rá utalást. Most ott vagyunk,h én megírtam mi lenne a jó(csak velem foglalkozzon ha már egyszer velem akar lenni,ne írjon más lánynak olyat h hiányzik neki,sokat gondol rá és látni akarja ,lássam és tegyen azért hogy érezzem Engem akar,álljon ő is úgy a dolgokhoz ahogy kell,és ha vagyunk,akkor ketten legyünk ebben a kapcsolatban)és teljesen igazat ad rá. Igaz nagyon soká írt. Hol pozitív hol negatív . Kétségbe vagyok esve,nem tudom mi tévő legyek? Akar engem vagy nincs mersze szakítani? Miért ilyen? Félnem kell,hogy két vasat tart a tűzben?



2014. szept. 9. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, két vasat tart a tűzben. Ha nem jönne össze neki a másik lánnyal, sebaj még mindig ott a "barátnő". Gondolom sejted mire megy ki a játék
2014. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En eddig mindig mindenkinek azt mondtam : 'Adj meg egy eselyt meg megerdemli '

De ahogy olvastam ez nagyon elszomorito ! Es igen 2 vasat tart a tuzben ( az elso valaszolonak teljesen igaza van es nem akarom megint azt leirni ....:)

Mar ne haragudj barmennyire is szereted az ilyen embert p..csan kell rugni es minel hamarabb ! mert ha veled igy szorakozik most akkor majd kesobb is ugyan ezt fogja csinalni !!!(ha most veled egy tetu akkor kesobb is ugyan olyan lesz !!!

En nem azert irtam rad hogy szakits vele hanem azert mert a csaladunkban (jobban mondja TATAM a dragalatos ...... ) ugyan ilyen volt ..... most nem irom le itt nem akarlak untatni vele de ha erdekel akkor privatban roviden leirom :D ha esetleg erdekelme hogy egy ilyen ember mellett milyen eletre szamithatsz ... !!!!!!

2014. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Uh…Nagyon bunkó és gyerekes ez a srác. Ez a "két vasat tart a tűzben" dolog pedig ritka nagy aljasság. Meg akar tartani téged, mint "stabil rajongóját", ez egyértelmű. Láttam már ilyet...
2014. okt. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!