Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú csak szexet akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú csak szexet akar a lánytól akkor is becézgetheti? Vagy azért teszi, mert érez iránta vmit és nem csak testileg vonzódik hozzá?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Fúúú...
2013. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem minden fiú ugyanolyan, vannak akik különbözőek :D
2013. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emberre válogatja magát, hogy ki hogyan fejezi ki :D
2013. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyik válaszból sem tudtam meg semmit.....Főleg az első kettőből. Csak a kérdésre válaszoljatok ha nem tudtok mit írni rá akkor inkább lépjetek túl a kérdésen.
2013. szept. 25. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig a második válaszoló hibátlan választ adott, ment is a zöld kéz. Ahány férfi annyi válasz...


Én esetemben pl nem létezik olyan, hogy csak szexet akarok, én csak azzal fekszek le, akit szeretek. Így értelemszerűen csak azt becézem, aki iránt érzek valamit.


De ettől függetlenül a következő hozzászóló lehet pont fordítva áll ehhez

2013. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!