Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hazudott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudott?

Figyelt kérdés
Van barátom, viszont elég pár nap alatt elég jóba lettem egy iskolai szakkörös sráccal. Olyasmiket mond/ír, hogy "Több ilyen lány kéne mint te" "Bocs hogy már dícsérlek és még nem is ismerlek de akkor is szimpatikus vagy" azt kérdezi, hogy mit gondolok róla, stb. Nekem úgy jött le, hogy tetszem neki, ezért mondtam, hogy ne haragudjon, de van barátom, mire kiakadt, hogy attól még, hogy egy srác kedves nem biztos, hogy akar valamit, stb. Szerintetek hazudott, vagy én tévedtem?

2014. szept. 10. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hazudott. Az a típus aki őrült lesz később ha rendre elutasítást kap.
2014. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hazudott
2014. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki hazudik. Hidd el.
2014. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Több ilyen lány kéne mint te"

"Bocs hogy már dícsérlek és még nem is ismerlek de akkor is szimpatikus vagy"


Ezek egyértelműen közeledési kísérletek, elég jól tettenérhető különbség van puszta baráti dicséret és bókolási szándék között. Lehet persze, hogy te nem részletezted eléggé, de a leírtakból ítélve nyilvánvaló. Miután elutasítottad, azért tagadja, mert csak így tudja védeni az önbecsülését.


Higgadt válasz helyett kiakadni viszont tényleg bajos és vészjósló.

Elég nárcisztikus alkat lehet, ha ennyire nem tudja kezelni a nemleges választ.


26/F

2014. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!