Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok még egy esélyt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok még egy esélyt, ha többször hazudott?

Figyelt kérdés

Nem régen szakítottam a barátommal, mert teljesen elvesztettem felé a bizalmamat.

Egy évig voltunk együtt, ezalatt többször hazudott nekem, annak ellenére, hogy mindig azt kértem tőle, hogy legyen őszinte és inkább mondja el azt is, amivel megbántana, de ne titkolózzon, ne verjen át.

Olyanok voltak, hogy pl. találkozóra hívta egy volt barátnőjét (ez még az elején volt) és nekem nem szólt erről. Akkor megbeszéltük, ő bocsánatot kért. Van egy lány barátja, aki elég nyomulós és őszintén szólva nem néztem jó szemmel.. Kiderült, hogy titokban írogatott neki, azt is megírta neki, hogy féltékeny vagyok rá stb. Mikor rákérdeztem (bizonyítékom volt) mindent tagadott, még akkor is mikor szembesítettem a bizonyítékkal, később persze elismerte.

Most csak 2 esetet emeltem ki, de sok apró hasonló dolog volt, amit titkolt, letagadott és a hátam mögött csinált.

Besokalltam, hogy nem tudok neki hinni és szakítottam. Most nagyon hajt, hogy visszaszerezzen és adjak neki még egy esélyt, mert ezentúl őszinte lesz.

Ti bíznátok benne?


2014. júl. 7. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, ha eddig hazudozott, ezután is fog

az emberek nem változnak meg gyökeresen egyik napról a másikra

lehet az elején minden rendben lenne, de később úgyis visszajönnének a korábbi problémák

2014. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem bíznék benne
2014. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Arról van szó, hogy nincs neki senkije. Gondolta, előveszi az ex barátnőjét, hátha visszafogadja, addig is jó leszel neki, amíg nem talál magának mást.

Persze gondolom megy a hitegetés ezerrel, hogy ő majd jó kisfiú lesz.

Fájdalmat fog okozni neked, ha hagyod, ez szinte biztos...

2014. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazság szerint attól félek, hogy a féltékenységemmel idéztem elő nála azt, hogy titkolja, ha a lány barátaival találkozgat vagy beszél. Azóta én sokat változtam ezen a téren és már sokszor mondtam neki, hogy nem tiltom semmitől, azzal beszél/találkozik akivel akar, csak annyit tegyen meg, hogy elmondja és nem a hátam mögött teszi.

Viszont szerintem nem igazán képes ezt elhinni, vagy nem tudom, mert továbbra is titkolta. Ekkor szakítottam. Megcsalást nem hinném, persze sosem lehet tudni..

2014. júl. 7. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kapcsolatotok elején még nem féltékenykedtél, mégis felkereste az egyik exbarátnőjét, titokban...

Én semmiképp nem adnék neki új esélyt, kell a francnak olyan pár, aki folyton hazudozik, meg ki tudja, hogy mit csinál a lánybarátaival.

2014. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is, nem ertem, h a (volt) baratod miert a nyomulos lanybaratjaval beszeli meg, h Te feltekeny vagy ra?! A sajat pasid kiad Teged es elarul...szerintem ez gaz. Ez pedig teljesen termeszetes, h ki vagy akadva, ha a baratod egy olyan lannyal talalkozgat, aki nyomul ra; ez nem koros feteleknyseg, ami arra adna okot a pasinak, h hazudjon.


Masreszt, miert jo neki talalkozgatni olyan lannyal, akirol tudja, h nyomul ra?! Es ezt elotted titkolja.


En a heleydben nem adnek neki megegy eselyt, m tovabbra is hazudozni fog. Eljatszotta a bizalmadat, ugyh vessen magara.

2014. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!