Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitott velem a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a baratom mondvan hogy nem szeret. Szerintetek van esely a bekulesre?

Figyelt kérdés
1,7 evig jartunk. Utolso napig minden rendben volt, rengeteget voltunk egyutt es sokat beszelgettunk. Nem ereztem egyaltalan h nem szeret, ugy viselkedett mint mindig. Volt egy kisebb veszekedesunk masnap meg azt mondta hogy o mar nem szeret. Azt mondta h nem tud okot mondani csak igy erez. 1 het mulva felhivtam h szeretnek vele beszelni azt mondta h el kell teljen egy kis ido es majd o fel fog hivni. Nem hivott, ra 1 hetre felhivtam de nem vette fel. Azota nem kerestem. Jo kapcsolatunk volt, nem ereztem soha azt h nem szeret. Egyik naprol a masikra ezt bejelentette de komoly okot nem tud mondani. (Nincs mas lany az eleteben ez 100%) Szerintetek van ra esely h kibekulunk?

2014. szept. 11. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ha azt mondja nem szeret akkor az úgy is van. Nem keres, te se keresd, ne alázd meg magad. Próbálj túllépni.
2014. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

50-50% lehet, hogy igen lehet, hogy nem

Igazság szerint, valami baja csak lehet és a kérdés az, hogy meg tudjátok e oldani a problémát

Adj neki kis időt aztán keresd meg és mondd el neki, hogy 1.7 év nem kis idő és annyival azért tartozik, hogy elmondja mi a gond ennyi együtt töltött idő után

Ha szakitani fogtok akkor az okot is mondja el őszintén, lehet, hogy megoldható a dolog, de az is lehet, hogy nem majd látjátok

2014. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remelem h meg fog oldodni valahogy. Nem 100% tudom elhinni neki h nem szeret mar mert nem ugy viselkedett. Egy helyen fogunk tovabb tanulni, sot egy osztalyban leszunk. Remelem h fogunk tudni beszelni mert meg szeretnem erteni h miert csinalta
2014. szept. 12. 00:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Saját alapszabályaimból az egyik:


"Ha azon kell töri valamelyik fél az agyát, vajon szereti-e a párját, akkor nem szereti."


Lépj túl rajta, vagy küzdj tovább valakiért aki nem szeret és áltasd magad...

2014. szept. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha azon kell törnie valamelyik félnek..."


Késő van már :)

2014. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ha erdekel-e valakit szakítás után egy évvel ki bél ültünk. Azóta egy éve boldog kapcsolatba élünk, ossze költöztünk. Sikerült megbeszélni a dolgokat es sokkal másabb, jobb a kapcsolatunk mint eloszor 🤗
2016. okt. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!