Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak az emberek egymásra?

Figyelt kérdés
Annyi panaszkodást hallok itt, csajok akik nem találnak normális pasit, és huszonéves szűz pasik akik körül csak r*bancok vannak elmondásuk szerint. Az ilyenek miért nem találnak egymásra, mikor annyi ilyen hozzászólás van? Mert ezek szerint mindkét félből van elég szabadon.

2014. szept. 12. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mert csak a kulsot nezik az ilyenek...Magasak az elvarasok!!
2014. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hasonló kérdésem..rejtély maradt a dolog :) Pedig igazán érdekelne engem is :)
2014. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
például én azért nem találok rá a hozzám illő férfit mert valószínűleg nem is létezik. ők pedig azért mert igazából nem azt keresik amit ide kiírnak
2014. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert az emberek nem akarják egy pillanatra sem félretenni az idealista elképzeléseiket a tökéeltesről. Csak nem veszik észre, hogy ezzel nem hogy közelebb, még távolabb lökik maguktól a boldogságot. Ha nem lenne sok emberen szemellenző, sokkal boldogabb világot élnénk.
2014. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt a magas elvárások miatt, mert sok nőnél csak a magasság, izomzat és a pénz számít, sok pasinál pedig csak a kerek popsi és a nagy mellek. Az emberek nem veszik észre a belső szépséget, pedig pont ez lenne a lényeg.

Másrészt, aki huszonévesen szűz, az valószínűleg sokat csalódott, sokszor utasították vissza, vagy csak nem mer kezdeményezni, mert nincs önbizalma. Az a csaj, aki nem talál magának normális pasit, valószínűleg nem egy ilyen pasival akar kezdeni.

Ha a saját példámat nézem: szerencsére mindig volt bnőm, szépek, csinosak, hosszú távú kapcsolatok. Amióta viszont véget ért az utolsó, azóta megváltozott vmi. Nincs önbizalmam, hiába mondanak mások helyesnek, nehezen nyitok mások felé. A kezdő lökés hiányzik, ahogy sok más pasinál is, mert utána már semmi gond a kommunikációval, csak az első megszólítás. Pedig lehet, hogy pont életem párja áll mellettem a buszon...


28F

2014. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ticonderoga ott a pont !
2014. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igazából én is beletartozom azokba, akikről a kérdést kiírtam. 21 leszek, volt két pasim, egyik csalt másik kihasznált... Szűz ugyan nem vagyok, de inkább lennék az.


Csak például furcsa volt, hogy itt olvasom ezeket, és ilyenkor belegondolok, hogy talán csak egyszer kéne beszélgetésbe keveredni a "helyes sráccal" a buszon? És vajon volt már olyan, aki engem akart leszólígani, csak nem mert?


Furcsa ez. De hát nem véletlen, hogy ennyi a bizonytalan ember :/ (magam is beleértve persze)

2014. szept. 12. 21:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkednek, nem beszélgetnek, esélyt sem adnak a másiknak, ha első blikkre nem találják őt "álomembernek". Nekem már speciel undorom van a folyton nyafogó, állítólag átlagos srácot kereső nőszemélyekből, mondjuk az én hibám is, hogy esélyt adtam még kb. a 25.-nek is az ismerkedésre. Panaszkodnak, siránkoznak, de amikor megtettem a kezdő lépést (hozzátenném, normális beszélgetések után, rendszerint nem azonnal, hogy bízhassunk egymásban), és elhívtam őket valahová, köddé váltak vagy hárítottak, pedig se ronda, se bunkó nem vagyok. Abba valószínűleg nem gondoltak bele, hogy ők se álomszép királykisasszonyok, hanem javarészt szürke kisegerek, és nem csak nyafogniuk kellene, hanem tenni is valamit önmagukért és a leendő kapcsolatukért (már ha lesz valaki, és mindezt úgy mondom, hogy nyilván én se vagyok tökéletes). Ezek szerint én nem vagyok normális és átlagos, vagy azok hazudtak, akik azt mondták, hogy ők ilyen pasikat keresnek. Ha ott egy átlagos, csendesebb srác, sokszor még a huszonéves lányok/nők is mindig találnak valami kifogást, hogy az illető miért nem jó, vagy gyakran észre se veszik őt, aztán meg jönnek a hülye dumával, hogy őket mindig csak a bunkók találják meg.
2014. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem egymással vannak elfoglalva, hanem magukkal.
2014. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5-ös leírta a lényeget,elnézést hogy kimásoltam csak szeretném kiemelni. :)

"Másrészt, aki huszonévesen szűz, az valószínűleg sokat csalódott, sokszor utasították vissza, vagy csak nem mer kezdeményezni, mert nincs önbizalma. Az a csaj, aki nem talál magának normális pasit, valószínűleg nem egy ilyen pasival akar kezdeni."

Itt a lényeg bizony.És ezt tapasztaltam is sajnos,nem is egyszer... :/

2014. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!