Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyiszor látni, hogy emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyiszor látni, hogy emberek összejönnek korábbi exükkel. Többször összejönnek, szoktam látni. Hogyan találnak egymásra ők sokadjára is?

Figyelt kérdés
Nem szokott tartós lenni a kapcsolat, általában újra szakítással végződik, de arra kiváncsi lennék, hogy hogyan találnak ezek az emberek újra egymásra, hogy jönnek újra az exxel össze?

2014. jún. 23. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
simán. Az exszel a legegyszerűbb összejönni, hiszen ott nem sokat kell már magyarázkodni, csak azok az átkozott válóokok ne lennének.:)
2014. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De úgy mégis bővebben, hogy? :)
2014. jún. 23. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a leggyakoribb szerintem az, hogy nem találnak gyorsan szexpartnert és ha nem vesztek totál össze, akkor megbeszélik, hogy legalább szex lehetne és lesz. Ezzel az a baj, hogy ez azt jelenti, hogy legalább az egyik fél még reménykedik, hogy lesz folytatás, csak a másik nem szokta ezt akarni és akkor előbb-utóbb vége lesz ennek.


Nagyon fontos az a része a dolognak, hogy egy hosszú kapcsolatban a közösség szempontjából is összeforrnak ezek az emberek és könnyű nekik a régi helyüket elfoglalni vagy azt megtartani ha ismét együtt vannak.

2014. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem néha még a rossz emlékek is megszépülnek, és ezekre könnyebben borít fátylat az ember, főleg, hogyha nem voltak nagyon komolyak a sérelmek, viták.

Emellett egy azóta lévő kapcsolatban az emberek új dolgokat tanulhatnak, és érettebbé válhatnak. Így ha találkoznak újra a régi szerelmükkel, és eljutnak addig, hogy megpróbálják újra, akkor már türelmesebbek, megértőbbek egymás iránt.

Az sem utolsó szempont, hogy az ismerkedésre nem kell már időt és energiát szánni.

2014. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ez néha jó, vagyis én is összejöttem exemmel (elôtte 10 hónapot voltunk együtt), én nagyon ki voltam, nem értettem az egészet, hogy miért van :/ aztán két hónapra rá (mikor feloldotta a tiltást) irogattam neki, mert hogy en annyira szerettem, megpróbáltuk újra, (elöször én akartam újra, aztán ô) de kb. másfél hétig tartott. Szerintem vannak olyan helyzetek, amikor az újrapróbálkozás nyitja fel az addig szenvedô szemét, hogy ez már nem volt jó és hogy csak ragaszkodás volt.. ezt személyes tapasztalatból írom. Ilyenkor úgy gondolom az egyik jobban szereti/ragaszkodik a másikhoz és emiatt jön létre újra a kapcsolat, de aztán hamar kiderül, hogy hiba volt. Van akinek ez segít elfelejteni, mellesleg, igen, könnyebb, hogy exxel már ismerik egymást, és a kevésbé szeretô fél amiatt megy bele újra a kapcsolatba.
2014. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát,talán azért van így mert miután szakítottak,azt hiszi az egyik fél hogy nem vesztett sokat és jön majd egy sokkal jobb,vége a szenvedéseknek,és minél inkább telik az idő és emberekkel beszélget és randizik,csak az exét keresi benne,és meglátja,hogy mit is vesztett,nem lesz tőle jobb csak rosszabb..legalábbis nállam így volt és van is..
2014. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberek! Nem minden a szexről szól! Mindent mondtatok, csak azt nem, hogy esetleg azért békülnek ki és lesznek újra együtt mert szeretik egymást és rossz nekik egymás nélkül! Mert tudjátok az ilyen is létezik, tapasztaltam!Ha két ember igazán szereti egymást, nem számít semmi.Akkor is együtt maradnak ha rossz a szex, vagy nem klappol valami.Ha mégsem,akkor nem szerették egymást igazán
2014. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!