Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen emberek szoktak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emberek szoktak az ilyen kérdésekre válaszolni?

Figyelt kérdés
Amikor vki megkérdezi h " gáz e h pl. 20 évesen még szűz meg h nem volt pasija" a legtöbben írják h " nem dehogy gáz, tiszteletre méltó, majd megtalálja az igazit, nem sok az ilyen lány, egy igazi kincs..."stb. Az ilyen kérdésekre általában milyen férfiak szoktak válaszolni? Mert én vhogy olyat tudok elképzelni h neki sem volt még életében barátnője , ő is sikertelen a párkapcsolatokban , vagy nagyon ronda. Van olyan jóképű és népszerű srác akinek már több barátnője is volt és aki szintén azt gondolja h nem gáz? Mert vhogy ilyen embereket nem tudnék elképzelni h ezt mondja.

2014. szept. 15. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl. én, nem vagyok csúnya, és még barátnőm is van.
2014. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez tök igaz:D
2014. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mióta számít mérvadó jellemvonásnak az, hogy ki mennyire népszerű?

Visszakérdeznék, milyen emberek szoktak ilyen sekélyes kérdést kiírni?

2014. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 viktorvarga ***** válasza:
csak a csúnya emberek utálják a kur vákat úgy gondolod?
2014. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szűz már nem vagyok, nem olyan rég estem túl a dolgon. Kavarásaim vtak, de egy igazi párkapcsolatért én is sóvárgok, rondának egyáltalán nem vagyok nevezhető, stílusosan öltözködök, hordok fülbevalókat is, de egy CR7-től messze vagyok. Sztem nem gáz, ha 20 évesen egy lány szűz , mivel én is afelett vesztettem el.:)
2014. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mióta számít mérvadó jellemvonásnak az, hogy ki mennyire népszerű?

Visszakérdeznék, milyen emberek szoktak ilyen sekélyes kérdést kiírni?

# 3 ebben a mai világban? Régóta.....

2014. szept. 15. 19:03
 7/9 A kérdező kommentje:
bocs véletlenül a válaszodat is belinkeltem :)
2014. szept. 15. 19:04
 8/9 A kérdező kommentje:
viktorvarga ! Itt most szó nem volt kur*vákról . Olvasd el figyelmesebben a kérdést.
2014. szept. 15. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szerencsétlen 20 feletti szűz aki várja hogy itt rá írjon az igazi.Én pl többet is ismerek aki itt válaszolgat/kérdezget nem feltétlenül ebben a témában és normális ember.
2014. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!