Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adnak itt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adnak itt az emberek hasonló kérdésekre mindig más és más választ?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy mindig mások és mások kommentálnak egy-egy kérdéshez, de akkor is fura. Ugye itt gyakori az olyan kérdés, hogy 25-30-35 évesen mit értél el az életben?

Van-e párod, gyerek, van-e diploma, lakás, autó. Itt végigolvasva a kommenteket, 10 ből 8 vagy 9 arról szólt, hogy ha lány kommentelt és volt lakás vagy autó, akkor az majdnem mind a pasi által volt beszerezve, vagy örökölve. Aztán jönnek a másfajta kérdések, hogy gáz-e ha a csaj jobban keres egy ,,kapcsolatban,, (munkahelyen) mint a pasi? Aztán jön 10 válasz, abból 8 arról szól, hogy nem gáz, mert (női komment) én magamat akarom eltartani, nem kell a pasim pénze, meg csak a szeretet a fontos, semmi más. Meg az én pasim olyan ennyi évesen, mint egy koldus, se egy autó, se jogsi, se lakás semmi. Nem értem. Óriási a kontraszt, mindig másfajta totál eltérő válaszok érkeznek, egyszer hogy a pasim hozott szinte mindent egy kapcsolatba, máskor meg csak a ,,szeretet" a fontos, sem lakás, sem autó nem érdekes. Nem fura? Ugye ezt itt vagy 100 kérdés révén figyeltem meg, bár heteronóm biztos a válaszadók összetétele (mások válaszolnak ehhez és mások ahhoz a kérdéshez)de mégis óriási (de ennyire?) a kontraszt a válaszok tartalma között. Hol lehet az igazság? Odaát?


2014. márc. 30. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:

,,25 éves koromban megvolt az első diplomám, akkor volt két éves az első gyerekem és akkor mentem vissza dolgozni. 3 éve voltam férjnél. Jogosítványom volt, autóm, lakásom volt, de ezeket nem magamnak kerestem meg hanem a férjem, illetve kaptam szülőktől, nagyszülőktől is anyagi támogatást.

Jézus, de rég voltam 25 :("

2014. márc. 30. 15:50
 2/8 A kérdező kommentje:

,,Autó: vőlegényemé van tavaly óta, jogsim van, de egyelőre nem vezetek. "


Tehát ezeket furcsállom. Ha pedig máshogy van feltéve a kérdés, hogy gáz-e ha a pasinak 30 évesen nincs autója, akkor 20 ból minimum 17-18 válasz arról szól, hogy dehogy gáz. Meg nem gazdag a párom, nincs semmije. Ha pedig máshogy van feltéve a kérdés, akkor pedig rakászszor le van írva, hogy a férjem ,,hozta a házat meg az autót a kapcsolatba". Fura nem?

2014. márc. 30. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Az idejárók többsége nem dúskál önismeretben
2014. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És hipokraták is..
2014. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

,,akás: nekem nincs, de a férjem sajnos örökölt 18 évesen, így albérletet nem kell fizetünk, lakástakarékot fizetünk 2-t, ha lesz állásom, akkor egy nagyobb lakás reményében, a gyerekvállaláshoz "


csak szemezgetek és kiderül, hogy nálunk tejjel mézzel folyó kánaán van és 10 ből 7 válasz esetén mindig van lakásörökség. ennyire jól megy és csak nekem nincs saját lakásom 28 évesen? Mert elásom magam.

2014. márc. 30. 15:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyik ágról meghaltak nagyszüleim, de olyan helyen éltek, hogy a nagy lakások is itt Kelet-Mo ezen részen másfél millióért kelnek el. De 10 ből 7 lakás el sem kel itt, mert sok a roma. Mi nagy nehezen 1,2 millióért eladtuk és osztoztunk két felé. 600-600 ezer, de az szinte csak 500-500 lett, mert ilyen olyan tartozás, jutalék meg stb volt. 500 ból meg nem veszek új lakást. Mondjuk nem is akarok. De nem tudom, másoknak hogy jön össze 30 évesen a lakás? Mindenki 10+ milliós lakást örökölt? Ennyire jól megy itthon mindenkinek?
2014. márc. 30. 15:59
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

Sztem ez úgy lenne valóban reprezentatív ha bizonyítottan ugyanazok a felhasznàlók adnának más válaszokat. Btw a másik oldalról megvan ugyanez vicaverza; kár ezen töprengeni.

Ahány felhasználó annyi vélemény.

2014. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy, de akkor is ez majdnem olyan, ha pl választásokról beszélnénk és random megkérdeznének 20 embert Pesten különböző kerültekben és 20 másik embert Budán más és más kerültekben, hogy kire szavaznak. Fidesz vagy Mszp. Az egyik 20 as mind azt mondaná, hogy Fidesz, a másik 20 as meg Mszp. Nem lenne fura, hogy nincs szórás? Nekem kicsit az.
2014. márc. 30. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!