Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire fogyatékos?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Miért ilyen érhetetlen fogyatékos a csaj?


9honapja ismertem meg barátkozunk az elején.

De meg szerettük egymást ő még szűz és vallásos is.

Csók nem volt pedig próbáltam már le kapni, de utána le rág

hogy most te meg csókoltál? Aztán be sértődik mondta hogy vágyik rá...de akkor miért teszi a fejét?

Azt mondja hogy szeret...

Mindig mikkor el kezdem simogatni a pináját.

Egyszer sem úttasit vissza ő is ki veri nekem.

De amikor végzünk azt mondja hogy én csak ezért szeretem,

hogy neki a lélek fontosabb a testiség meg nem.

Pedig nekem mind a 2 fontos beszélgetem már róla neki.

De mindig azt mondja hogy nem szeretem igazán.

Néha fel hozza hogy jó lenne ha vennék neki körömlakot.

De én ezt ki használásnak veszem.

Próbáltam már vele beszélni ezekről de valahogy nem érti meg.

Régebben kereset és írt nekem fb on. De ahogy én nem keressem ő sem keress sőt volt hogy 2honapig nem is beszéltünk mert ő nem írt. Nem szeret engem ez a lány szerintem ti is így látjátok? De miért ilyen nehéz meg szabadulni tőle? Eddigi kapcsolataimnál simán ott hagytam a lányt de öt alig bírom miért van?

Meg kért tegnap hogy mennyek ki érte a vassut állomáshoz de én nem mentem többet látni sem akarom , elégszer el mondtam már neki hogy ez így nem állapot. Ti ott hagynátok ? Vagy küzdenétek érte? Jól döntök ha ott hagyom? Mi ez a se veled se nélküled állapot?



2014. szept. 15. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye ez nem komoly?
2014. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a gyanúm, hogy megérdemlitek egymást, már ha igaz a sztorid. Azért a helyesírás is tükröz egyet s mást a személyiségről...
2014. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyikőtök se normális.
2014. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sértés a fogyatékkal élőkkel szemben.
2014. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!