Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti miről beszélgettek egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miről beszélgettek egész nap a párotokkal?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit buta kérdésnek tűnik,de annyi barátnőmet ismerősömet hallom hogy egész nap beszélgettek,meg milyen jót el tud vele beszélgetni és ez így hetekig megy. Mégis miről lehet egész nap beszéli? Egy hét után nem unalmas? Vagy nálatok hogy van ez?

Én akármennyire kedvelek valakit egy idő után olyan unalmas lesz már az is hogy beszélgetünk.



2014. szept. 15. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ohh, csak hiszed, hogy nem lehet. 9 hónapja napi szinten beszélünk, élőben és a neten is a napi dolgoktól kezdve bármiről, ami jön :) L
2014. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én poénkodok, fa.szságokat mondok, ő röhög és ő is mond fa.szságokat, így telnek napjaink
2014. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenről. Vele szeretek a legjobban pletykálni. :)
2014. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Lassan egy éve nem unalmas pedig éjjel-nappal beszélünk, kivéve ha alszunk:D rengeteg történet van, pl ami aznap történt vagy akár kiskori történet, mindent megbeszélünk, áttárgyalunk és így a legjobb:)
2014. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy mennyire szeretem! A napi dolgok, amelyek külön-külön történnek meg velünk, mind elmesélhetők. Aztán azok a sztorik is, amelyek kapcsolódnak a történetben elhangzókkal. Sok mindenről el lehet beszélgetni.


Én ma is felhívom sokszor a nejemet, mert hallani akarom a hangját (külföldön dolgozom). Azt sem tudom, hogy mit mondjak, csak elkezdem.


~45F

2014. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ugy vagyok,mint a 2-ik..a barátom mond hülyeségeket ha már nem tud mit,én röhögög egy túrát,akkor mesél,én is..elmegy 2 óra beszélgetés..akkor 3 órát nem beszélünk,aztán újra igen..

Igy megy már 3 éve :D

2014. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4 éve napi egytől, kb 15 óráig képesek vagyunk beszélgetni (átlagvonást rátok bízom:)).. Tehát: ha az ember megfelelő: AKÁRMIRŐL.


22/n

2014. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, de mégis jól el lehet beszélgetni folyamatosan. Mondjuk segít, hogy elég érdekes a szakmánk, sok emberrel találkozunk, sokat utazunk külön külön is.
2014. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Ezek szerint én még nem találkoztam a 'megfelelővel' :D

írjatok még :)

2014. szept. 15. 22:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenről, sose unalmas.
2014. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!