Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem így? Lányok ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így? Lányok ti is ezt érzitek néha?

Figyelt kérdés
Barátom 22, én 17. 9 hónapja vagyunk együtt, valamikor nyár elején 'nézegette' a lányokat pl utcán. De amikor együtt vagyunk annyira más. Igaz imádjuk egymást, mindent megteszünk egymásért, de nekem annyira önbizalom hiányom van. Egyszer azt mondja barátom tök jó alakom van, később meg azt hogy nagy a hasam. (161/58 kg). Miért van ez hogy néha ilyeneket mondd? elkezdtem futni heti 2-3x, és leadtam 2 kg kb 2-3 hónap alatt. Azt mondta hogy szeretné ha egyszer harisnyába mennék hozzá, mert azt dögösnek találja. Nos, tegnap vettem harisnyát és pénteken találkozunk. Szerintetek fog őrülni...A combomat két és fél kézzel át tudom fogni (bocsi a béna fogalmazásért), de szerintem nem vastag a combom. Nem tudom mit tegyek, hogyan lehetne több önbizalmam...rondának látom magamat, erre az is rátesz egy lapáttal hogy 58 kg vagyok, van egy kis hasam és sztem van rajtam kb 2-3 felesleg. Bocsi az összevisszaságért.....

2014. szept. 16. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes olyan emberrel lenni, aki miatt nem érzed jól magad úgy, ahogy vagy.
2014. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hm... van 1 kis hasad... értem... és? Én jobban szeretem azokat a lányokat, akiken van mit fogni... Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én így vagyok vele... Tehát, ha 161 centi vagy, és 58 kiló, akkor az szerintem jó, sőt, tökéletes ;)
2014. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon boldog vagyok mellette, mert tőle megkapom azt a szeretete amit soha senkitől!:) nagyon szeretjük egymást, csak néha meg tud bántani dolgokkal de egy nagyon angyal lelkű srác Ő. Rengeteg mindent köszönhetek neki!

Mindennap tornázok, mert a fenekemet is szeretném formálni, plusz reggelenként futok, mivel délután nincs annyi időm :S

2014. szept. 16. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán még nem tanultál meg bizonyos helyzeteket kezelni, azért van önbizalomhiányod. A srácok szeretnek néha kibillenteni, megzavarni a lányokat. De te ne hagyd magad, hogy minden megjegyzésre elérzékenyülj! Tudd, hogy a barátodnak tetszel, bárhogy is nézel ki, bármit is teszel, persze szigorúan a normális (a normálist a fiú értékrendjéhez mérten) keretén belül.
2014. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és pl hogyan reagáljak egy olyanra hogyha például megnézni egy lány fenekét? kérdezzem meg tőle, hogy "ugye milyen jó feneke van?" xD :D
2014. szept. 16. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én egymagas vagyok veled de 5kg-Al kevesebb :D ha azt mondja hogy nagy a hasad akkor szerinte az ha meg utána azt hogy csinos vagy az azért van mert nem akarja hogy rosszul érezd magad. Nekem is van barátom de ő SOHA nem mondja hogy nagy a hasam csak azt hogy milyen dögös vagyok.tegyük hozzá kockahasam van , 7éve kosarazok és eljárok futni . Menj te is ha nem érzed magad jól a bőrödben ha meg kritizál akkor kritizáld te is..!! Na meg ha megnéz másokat nem bűn, fiú :) te is megnézel helyes és cuki pasikat az utcán nem ? :) De Megértem ha szarul esik .
2014. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, megvan a megoldás: Kérdezd meg, ragaszkodik-e ahhoz, hogy topmodell-lapos hasad legyen! Tegyél érte, ha úgy akarja, de cserébe te is kérjél tőle valamit!
2014. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én kosarazok, röpizek meg úszok de csak hobbi szinten :)

Futni heti 2-3x járok, de igazad/igazatok van lehet többet kéne kezdeni magammal :D de köszönöm aválaszokat:)

2014. szept. 16. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adnának sokan, hogy legyen párjuk...nem hiszem, hogy komolyan gondolja, csak húzza picit az agyad. De ha egyébként úgy érzed, hogy szeret, akkor ne rugózz ezen, felesleges.
2014. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!