Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek nincs pasijuk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nincs pasijuk! Mennyire érzitek rosszul magatokat emiatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, tök normális az is, ha most éppen nem akarok pasit, nem? De ha találkoznék vkivel, aki tetszik, gondolom egyből megváltozna a véleményem... :)

Ti mit gondoltok erről?


2014. jún. 14. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy csöppet sem. Egy fikarcnyit sem.
2014. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változó, van mikor lefoglalom magam, máskor hiányzik, hogy nincs.
2014. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, nem vagyok kapcsolatfüggő, inkább egyedül, mint olyanban, ahol nem érzem teljesen jól magamat.
2014. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Változó, nagyritkán hiányzik, hogy legyen olyankor letezsem a hoparat és hazamegyek.

Az életben jól megvagyok, van rendes munkám, hobbijaim, sport barátok akik/amik lefoglalnak. És nem kell alaklmazkodnom senkihez ami jó, viszont sajnos egyre rosszabb a "felhozatal" nem tartom magam nagy igényűnek,... de amilyen pasikkal ismerkedtem (és azok az első rostán már átmentek) úgy néz ki egyedül öregszem meg.

2014. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi az elgépelésekért, az a szó pohár szeretne lenni az első sorban...
2014. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sok gáz pasi van? miben gázok?
2014. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. jún. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!