Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hiszitek, hogy megtaláljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hiszitek, hogy megtaláljátok az Igazit? Van olyan szerencsés, akinek ezt a 20 km-es körzetében sikerült?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mondjuk van 28 ember a világon, akivel összeillesz, de ők el vannak "szórva" a világ minden táján.

Van rá esély, hogy éppen a faludból, városodból találd meg az igazit, vagy az ember alkalmazkodik?



2014. szept. 16. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam az igazit, kb. 600 m-re lakik tőlem :)
2014. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is megtaláltam az igazit :)

Már nála lakom :)

2014. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

én 17 éves vagyok, és megtaláltam az igazit egy szép őszi napon :) ő 22, de sokkal többet tett meg értem, mint bárki más! Vele éltem át életem első Iron Maiden koncertjét, ő mutatott be először a családjának....csak sajnos egy dolgot nem adtam neki oda.

De ettől még imádjuk egymást:) ő pedig 31 km-re lakik tőlem

2014. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem már megtaláltam lassan 1 éve.Nem egy városban lakunk.
2014. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem nem sikerult megtalalnom, hosszabb-rovidebb kapcsolat elejen ugy gondoltam, de a vege az lett hogy rajottem nem o az igazi 21L
2014. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Viccesen fog hangzani de eddig minden kapcsolatom 20-30 km távolságra volt.


Sajnos a közelben nem találtam még, pedig már olykor unom az utazást még akkor is ha az csak 20-30 perc.

2014. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen!Pontosan 20 km-re laktunk egymástól.Ott dolgoztam,akkor jöttünk össze.Ma már együtt élünk:)
2014. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ilyen szerencsésnek mondhatom magam:) Kb 30 km-re lakunk egymástól, még ez sem vészes táv, de nemsokára ha minden jól megy úgyis összeköltözünk. :)

De amúgy szerintem az a szám (28) kicsit kevés az egész világra nézve, tekintve, hogy milyen sok ember él a Földön, max a közelben lévő városokra, megyékre lehet ez a szám igaz. Különben nem lenne ilyen sok ember, aki pont megtalálta a másik énjét a közelében.

2014. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Örülök, hogy megtaláltátok az Igazit, és nem 13 ezer kilométerrel arébb. Akkor léteznek ilyen kapcsolatok!

#5. Neked is szorítok! :)

2014. szept. 16. 18:02
 10/13 A kérdező kommentje:
#8. Igazad van, tényleg kevés. Vonzódásra természetesen minden esetben. Azt nem tudom, hogy szívben igazán hány ember illhet hozzánk.Vagy ilyen az ember, hogy sok mindenkihez alkalmazkodik? De igazad van, inkább azt a 28 embert egy országra jobb kiterjeszetni.
2014. szept. 16. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!