Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban olyan szerencsés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban olyan szerencsés vagyok és összetehetem a kezemet, hogy ilyen barátnőm van amilyen pasi vagyok vagy csak irigységből mondják a barátaim ezt?

Figyelt kérdés

Én egy okos, értelmes, kedves szeretni tudó fiú vagyok. Való igaz, hogy eléggé félénk, visszahúzódó, önbizalomhiányos, nagyon kövér is vagyok. A barátnőm számomra persze egy szépség, de a környezetemben is azt mondogatják, hogy egy igazi csinos jó alakú természetes szépség.

Egy nyelvtanfolyamon ismerkedtünk össze. Úgy volt hogy mellém ült és elkezdett velem beszélgetni, aztán én is oldottam a félelmemet és én is beszélgetni kezdtem vele. Aztán egyre jobban egymásra hangolódtunk és végül összejöttünk. Már több mint egy éve vagyunk együtt, boldogságban.

Barátaim, ismerőseim, mind azt mondogatják, hogy nagyon vigyázz rá, baromi nagy szerencséd van, tegyem össze a kezemet, háláljam meg az égieknek stb stb.

Valóban olyan szerencsés lennék? Miért én vagyok szerencsés? Miért nem inkább ő, hogy velem van. Nem lehet az, hogy inkább csak ők féltékenyek?


2014. ápr. 4. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagy szerencsés, mert a csaj csak hülyít téged.
2014. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nyilván féltékenyek, és szerintem a barátaid csak azt látják, hogy mennyire jól néz ki, attól még nem biztos, hogy szerencsés vagy... Értem ezt a belső dolgokra! Ha kedves is, és aranyos, és nem egy ribizli, akkor tényleg tedd össze a kezed.
2014. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egyes, miert ne lehetne oszinte a lany? mert neked rossz tapasztalataid vannak a nokkel? lehet, hogy a kerdezo pont kifogott egy normalis, joravalo lanyt. lasd, egy eve egyutt vannak mar. ha csak hulyitene a lany, akkor mar reg vege lenne.


szerintem a barataid egyreszt feltekenyek, masreszt lehet bennuk jo szandek is. hiszen gondolj csak bele, a kozvelemnye szerint ritka, hogy egy kover sracnak bombanoje legyen. de miert is ne lehetne? a kulso nem minden. ha ti egymasban megtalaltatok azt, ami mindkettotoknek jo, akkor le kell sz*rni a kozvelemenyt :)


legyen jo nektek igy, ne torodjetek massokkal, csak egymassal. nyilvan oda kell figyelned arra, hogyan viselkedsz a baratnoddel, ez alap. masreszrol o is odafigyel rad, kolcsonos a dolog. egy kapcsolat errol szol :)

2014. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem inkább ő, hogy velem van."



egoizmus level 900000 és még azt mondja önbizalomhiányos...

2014. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nem irigység, csak tényleg így gondolják.


Azért akárhogy nézzük, nem számít a külső meg blabla..kamu az egész, a külsőd alapján ítélnek legtöbben, meg a stílusod alapján. És akárhogy nézzük, egy helyes lány kb válogathat a jobbnál jobb pasik között, míg egy kövérebb srácnak sokkal nehezebb dolga van.


Ez inkább egyfajta jó tanács, mert még a csúnyább, kövérebb emberek is képesek elszállni maguktól ha jó nőjük/pasijuk van és azt hiszik onnantól bárkit megkaphatnának, aztán persze jön a meglepetés szakítás után.

2014. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kövérség nem veled született tulajdonság még akkor sem, ha esetleg hormonzavarod van vagy más betegség miatt szerezted. Sürgősen kezdj el sportolni, lefogyni.
2014. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igazuk van, összeteheted a kezed érte. Miért vagy kövér? Ha lustaságból, akkor teljesen jogos, jobb nőt szedtél össze mint amilyen te vagy pasiban.
2014. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#3 Olyan lány nincs, aki ne külső alapján választana. Lehet, h közben fűvel-fával kefél, de h nem szereti a kérdezőt, az 100%.
2014. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, olyan férfi sincs. Külső megfog, belső megtart.
2014. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem is más fa.szát szopkodja
2014. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!