Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet? Játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet? Játszik velem?

Figyelt kérdés

25 éves a csaj én meg 19.

9 hónapja ismertem meg a csajt először csak barátkoztunk.

Kb 3-4 hónapja kezdtem el érezni iránta nap mint nap együtt vagyunk.

Nem olyan lány mint a többi , szűz és vallásos.

Csók még nem volt próbálkoztam már vele de el húzza a fejét. Vágyik rá meg szeretné az ő el mondása szerint. Azt mondja hogy fél mert sokan át verték már.


De amikor el kezdem simogatni a pináját , ő is ki veri nekem... nem utasít vissza.

Nem járunk de azt mondja hogy több vagyok neki mint egy barát.

Nagyon féltékeny típus beszélgetek más lányokkal fb on és zavarja őt pedig semmi olyasmi nincs.

Ha össze veszünk nem ír fb-on nem keress meg várja még én keresem.

Régebben azért szólt ha meg akartam fogni a kezét, ha meg fogtam a seggét. De ez már nem zavarja.


Szerintetek szerethet? Próbálkozzak csókkal egy romantikus helyen? Ne várjam meg még ő ír? Írjak neki , menjek át hozzá? Miért olyan nehéz ott hagyni? A többi nem volt ennyire rossz...



2014. szept. 16. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Akaszd fel magad!
2014. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem le írni ha pedig próbáltam el menni tőle(Mert nekem ez így fáj valamiért) akkor meg kapar hogy így szeret meg úgy szeret hogy menjek át hozzá beszéljük meg.
2014. szept. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!