Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatos! Internetes jatekok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsy070 kérdése:

Folyamatos! Internetes jatekok! Idegesit hogy a nap 90% jatszik a parom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A parom egesz nap jatszik a neten nem figyel ram mit tegyek hogy vegre eszre vegyen hogy itt vagyok mellete es ram is figyelhet???

2014. szept. 7. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak nem LoL DOTA vagy WoW?
2014. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz. Az exem is ilyen volt, 5 évig tűrtem, próbálkoztam. Aztán kidobtam, most a párom kb. havonta egyszer ül csak le játszani a gépen, az meg teljesen tolerálható.
2014. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha Aion, akkor mond meg neki, hogy takarodjon fel gameforgosra játszani
2014. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, ha nem megy, lépj tovább
2014. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4

Egyutt lakunk hogy lepjek tovabb :))

2014. szept. 7. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Játssz vele.
2014. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az exem ugyan ilyen volt! Egész nap LOL-ozott és elhanyagolt! Nem hiába ex... ha neki játék kell hát játszon.. de nem tűröm hogy mindig. Érettlenek még nekik ez az élet.. talán egyszer felnőnek... :)
2014. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttnek lenni nem azt jelenti, hogy többé nem játszol... : D
2014. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én párom a WOW-al játszott már a könyökömön jött ki, hogy wow wow wow. Pff.

ÉS ez majdnem 2 évig tartott de szerencsére heti 2x ült csak gép elé de akkor 6-7 órákat.

2014. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-est nagyon sajnálom. Szegény kényszeresen akar felnőttnek tűnni azáltal, hogy lenézi azt, aki játszik. Szánni tudom az ilyet. Megölted magadban a gyereket, de ez nem tudom miért jó.
2014. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!