Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy megbocsásson nekem?

Figyelt kérdés
Nem régen volt a leánybúcsúm, a csajok hívtak nekem egy zenekart is akik majd feldobják a hangulatot, a zenész aki énekelt...szóval nagyon jó pasi volt. Nem tudtam neki ellenállni és nem bírtam nemet mondani neki, együtt voltunk. Gondoltam az esküvő előtt egy kaland belefér de úgy éreztem hogy azonnal beleszerettem, de az esküvő előtti két napban megpróbáltam magam meggyőzni, hogy csak fellángolás. A lagzi előtt a csajok segítettek készülődni, a srác pedig oda állított, hogy beszélni akar velem, a csajok persze ledöbbentek, mondtam hogy majd később elmagyarázom és megkértem őket hogy hagyjanak magunkra. Azt mondta nekem, hogy akkor este belém szeretett ahogy meglátott és szökjünk el valahova, legyünk együtt ő mindent itthagyna értem. Mondtam neki hogy úgy érzem én is hogy szeretem, de nem akarom eldobni a biztosat a bizonytalanért, nem is ismerjük egymást, azt sem tudjuk milyen a másik...Elindultunk a templomba, sírtam a kocsiban, a csajoknak azt mondtam, hogy a boldogságtól.Már éppen az oltár előtt álltunk és mint valami idióta szappanoperában amikor a pap megkérdezte tőlem azt a bizonyos kérdést, berontott a zenész srác és mégegyszer megkért, hogy ne menjek hozzá. A vőlegényem felháborodottam mondta hogy miköze hozzá, miért ne és ki is ő...na ekkor következett a rémálmom, az hogy ott mindenki előtt elmondta a sztorinkat, a vőlegényem csak annyit mondott soha többet nem akar látni és kifordult a templomból...Próbálom azóta is hívni de nem veszi fel és nem tudom hogy mit tegyek :/ Szerintetek ez megbocsáthatatlan? Helyre lehet ezt még hozni valahogy? Mit tegyek hogy megbocsásson? Normális válaszokat kérnék! 21 N.

2014. szept. 16. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom a vőlegényt..
2014. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kár hogy hosszu a mondat :/ ennyit ne várj hogy elolvassak :/
2014. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt elkúrtad, nem kicsit, nagyon.
2014. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Annyira egyértelműen kamu :) :) :)
2014. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel szabadlábon mint te lány...
2014. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem kamu. Ha nem tudsz értelmeset írni ne írj ide! Én tanácsot kérni írtam ide mert már a barátnőim sem hallgatnak meg...
2014. szept. 16. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozz, én se hallgatnálak meg.:)
2014. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a citeráskanyt, és húzzatok el. Jó messzire. Mindenkinek jobb lesz. Szerinted hogy hozhatnád helyre?


Majd ha az időgépet feltalálják. Addig meg vissza se gyere.

2014. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg meg akarsz tole valamit akkor telefonon hivd keresd meg szemelyesen mondj el oszinten mindent es h mennyire megbantad o eleted szereleme csak o kell neked szukseged van ra es tudod h hibaztal es h ezt nagyon nehez megbocsajtani es lehet h egybol nem fog megbocsajtani de lehet ha latja h igyekszel megenyhul ha pedig inkabb a masik pasival akarsz osszejonni akkor ot keresd meg es probaljatok meg hatha mukodik alapon
2014. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, PONT abban a pillanatban esett be a kufircpartner, amikor a pap épp feltette a kérdést :D


Jól van, kisasszony, már majdnem elhittük a sztorit, túl tökéletesre sikerült :D


Kamu!

2014. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!