Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti a "párotoknak" megadjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a "párotoknak" megadjátok az fb jelszavatokat?!

Figyelt kérdés
Kort/és nemet. Köszi. És megy a pacsi.

2014. szept. 16. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem, két külön ember vagyunk.. ellenőrizgetésnek egy kapcsolatban meg nincs helye jobb esetben, nincs rá szükség.
2014. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem, mert az az én oldalam, nem az övé. De ha látja, hogy mit csinálok rajta, akkor nem zárom le.

25/N

2014. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen :) Előtte úgyis nyitott könyv vagyok :) 16/l
2014. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%
Nincs fb se nekem,se neki.Már kinőttünk ebből:)
2014. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adom meg, mert nem szeretem, ha turkálnak a "dolgaimban", nem azért, mert bármi titkolnivalóm lenne, csak nem szeretem és kész. De ha ott van és épp fent vagyok, nézi mit csinálok, az teljesen oké.

És én sem kérném el tőle, mert bízom benne.

21L

2014. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen meg. 22/F
2014. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

igen, mivel nincs semmi titkolnivalóm meg szerintem ez teljesen természetes.

vicces, hogy valaki a bizalom hiányának fogja fel ezt, valaki pedig a bizalom meglétének.

én néha beleolvasgatok dolgaiba, de csak mert miért ne? nem keresek semmi gyanúsat, és ez nem a bizalom miatt van, hanem mert nyilván nem olyan hülye, hogy egy olyan weboldalon bonyolítana le bármi "rossz" dolgot is, amiről tudja, hogy bármikor belenézhetek.

tehát szerintem hülye, aki ezt nyomozáshoz akarja felhasználni.


18/L

2014. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megadom. Miért ne adnám meg? Szerintem semmi titok nincs benne. 21f
2014. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem nincs előtte titkolni valóm. Simán megadtam volna, sőt, a gépemben el is volt mentve, beléphetett volna amikor csak akar. Előtte használtam, még olyan is volt, hogy helyettem válaszolt üzenetekre, amikor nem volt kedvem ilyesmihez.

Fordítva ez nem így volt. Meg akart vkit mutatni fb-n, e az enyémmel akart belépni. Én meg mondtam, hogy a sajátját használja. Akkor az volt a válasz, hogy nem emlékszik a jelszóra.

Azóta az enyém is törölve van a gépről, a többi jelszóval együtt.

2014. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem, miért adnám? Attól, hogy együtt vagyunk még vannak dolgok amik nem tartoznak a másikra. Ez is egy ilyen dolog.

30L

2014. szept. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!