Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeretsz bele valakibe? 19/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeretsz bele valakibe? 19/f

Figyelt kérdés

Legtöbb ismerősömnek most is van barátja/barátnője, nekem is volt már, de lenne valami amit nem egészen értek. Sok lánnyal lett volna már esélyem, hogy összejöjjek, illetve most is van olyan akinek tetszem, de nem akarok összejönni velük, mondván, hogy nem vagyok szerelmes beléjük (nem néznek ki rosszul, nem csúnyák). Nem szeretném fárasztani magam, moziba járkálni velük, randira, nem érdekel a személyiségük. Bulikba ugyan szoktam járni, vagy felszedni valakit, de rendes párkapcsolatom már nem volt lassan 2 éve ( 2 éve ugyan volt, de akkor még elég "kezdő" voltam).


Szóval nem egészen értem hogy szeretnek egymásba az emberek. Sok haveromnál látom azt, hogy csak azért van barátnője, hogy legyen kivel d--gnia és mikor már szabadulna a nőtől akkor is csak azért nem szakít mert akkor egy ideig nem lenne kivel...

Én csak emiatt nem akarok összejönni valakivel, viszont már elég sok idő eltelt (mint mondtam többen is már több lehetőségem is lett volna), de egyszerűen nem "tetszik" senki. - És nem vagyok bulikban, bulikban szoktam felszedni csajokat vagy egyetemi programokon, gólyatáborban.



2014. szept. 17. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van
2014. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utolsó mondatot autokorrect látom kijavítótta:


És nem vagyok bu_zi, bulikban szoktam felszedni csajokat vagy egyetemi programokon. (szót nem engedi kiirni a gyk mert "trágár").

2014. szept. 17. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha találkozol egy olyan lánnyal aki arra érdemes , de ezt érezni fogod néhány tali után
2014. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!