Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki álmodozás/titokzatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki álmodozás/titokzatosság révén szeret bele valakibe, akkor utána, amikor tényleg megismeri, hogyhogy nem ábrándul ki?

Figyelt kérdés
Persze vannak kivételek, de mégis léteznek hosszútávú kapcsolatok, és az emberek általában nem önéletrajzzal kezdenek.
2014. szept. 9. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy szerencséje van és a másikról alkotott elképzelései, amikbe beleszeret beigazolódnak, legalábbis többségben.
2014. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kiábrándul, ha egyáltalán vagy nagyobb részben nem olyan a másik amilyennek elképzelte.
2014. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy abba szeret bele amit ismer vele kapcsolatban és nem abba amit nem.
2014. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak saját tapasztalatból tudok hozzászólni: én kiábrándultam.
2014. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

az milyen? kérlek magyarázza el valaki.

a jó se*gg tény nem pedig ábránd,ha van,ha meg nincs nincs :)))

2014. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!