Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról, működhet hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Első pár napon nagyon nagy láng volt, de utána lecsökkent, szerintem túl hamar jöttünk össze, az ismerkedés rész picit kimaradt.

Már most egy hónapja együtt vagyunk, imádok vele beszélgetni, nagyon jól tudunk nevetni is együtt, egy hullámhosszon vagyunk abszolút.

Hétvégente találkozunk csak, mert máshová jár iskolába. Hétköznapokon gondolok rá, de nem hiányzik úgy, mint az előző kapcsolataimnál, hogy a rózsaszín felhőtől csak rá tudok gondolni és lepkék vannak a hasamban. Azonban mikor hazajön és van egy kis romantika, meg hozzábújhatok, beleremegek, bizsergek, nagyon jó érzés.

Anyummal beszéltem erről, ő azt mondta, az előző kapcsolatomnál látta rajtam,hogy fülig szerelmes vagyok, de nála nem, viszont azt igen, hogy nagyon jól kijövünk és abszolút szárnyalok.


Szerintetek egy ilyen kapcsolatnak lehet értelme hosszabb távon? Nem dobnám el, mert ennyire jól nem igazán tudok el lenni senkivel, plusz ugye a hétvégi találkozásokat is nagyon élvezem.



2014. szept. 17. 23:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából egy kicsit vágyom a rózsaszín ködre, ami abban a pár napban volt, meg hétvégente van... Jobb lenne, ha minden nap lenne ilyen érzésem, de nem tudom, miért nincs.
2014. szept. 17. 23:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem foglald el magad a dolgoddal, érezd jól magad, mikor együtt vagytok, és várj.

Előbb utóbb kétely nélkül rájössz, mit szeretnél.

Egyaránt hallottam már olyanról, hogy egy hullámhosszból lettek mély érzelmek, és olyanról is, hogy szárnyalásból lett unalom...


Ne most várj választ meglátod:)

2014. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem lehet veletek egy életre összejönni, mert folyton a herceget akarjátok, a fehér lovat, meg a lepkéket. Ha nincs köd, meg lepkék, akkor már nem is jó? -.-
2014. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon tévedsz, az én helyzetem teljesen más.

A külső nem érdekel, mindig csakis a belsője miatt szerettem valakit! Ne általánosíts kérlek.


Néha kicsit úgy érzem, hogy ez több mint barátság, de még kevesebb mint szerelem. Ezért gondolkozok el, hogy tudom, lenne értelme, meg a jó alap megvan, csak mindenféleképp szükséges-e a lángoló szerelem, vagy sima szeretet és néhai szerelemre is lehet alapozni?!

2014. szept. 17. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, látom a szövegértés nem az erősséged.

A külsőt szóba sem hoztam, az hogy herceg fehér lovon, nem feltétlen a külsőt jelenti. De azért próbálkoztál...

2014. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól kijöttök? Szexuálisan is vonzó számodra? Ha mindkettőre igen a válasz, akkor mi a kérdés? A szárnyaló ködös szerelem szerintem a legrosszabb, mert egy halom hibát és negatívumot elfed, ami kb mellbe vág mikor felszáll a köd. A szerelem nem csak a sültbolondságot jelenti. Én szeretem a párom, repkedtem is az első hetekben meg néha most is, de sose volt az a bugyuta rózsaszín köd. Az elejétől olyannak láttam amilyen, így nem vettem zsákbamacskát. Jelentem eddig ez a legtartósabb és legbiztosabb lábakon álló kapcsolatom.
2014. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, soha eddig senkivel ennyire jól nem jöttem még ki. Téma mindig van, nevetés, közös érdeklődés, passzol minden. Szexuálisan is minden tökély.

Csak ugye kissé furcsa, hogy nem érzem az égető hiányt, ha nincs velem, míg ez az előző kapcsolataimnál így volt.

2014. szept. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!