Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl jó nő a csajom. Van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó nő a csajom. Van olyan aki érezte már, hogy túl jó nő a csaja? Mindenki megnézi, mindenki próbál vele kedveskedni, utána fütyülnek az utcán. Engem rettentően idegesít és nem tudom, hogy nyomjam el ezt az érzést.

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

bassz le annak kettőt aki füttyöng utána.

problem solved.

2014. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fütyül* lel
2014. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

igen volt már ilyen,

de utólag rájöttem, hogy én fogtam fel rosszul, em volt túl jó, legalábbis hozzám viszonyítva nem, cas kevés volt az önbizalmam.

Az meg normális, hogy a csajok után fülyülnek, meg megbámulják.

Nem sok barátnőd lehetett még:) vagy csak valóban csúnyák

2014. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkir valamit biztos jól csinálok.
2014. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Én lány vagyok,de a barátom nekem is ilyen féltékeny tipus..

Hát volt hogy alig tudtam megakadályozni,hogy ne verje meg az ilyeneket,mert velem még olyan is volt hogy fogdostak egy discós buszon..na annak mondjuk nem lett jó vége.


Védd meg..ez a dolgod :)

2014. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Fizikai abúzusnál persze védd meg, de füttyögés miatt arra buzdítani valakit, hogy "verjed meg"...kissé primitívnek tűnik.


Velem is volt olyan, hogy felkértem táncolni egy látásból ismert lányt. Nem fogdostam, nem akartam lekapni, csak ha már úgy egymásra csodálkoztunk, hogy "jé, te itt?", akkor gondoltam táncoljunk egyet. Erre egyszer csak valaki majdnem eltörte a nyakamat, úgy a hóna alá kapta a fejemet. Kiderült a férje volt. Mondom elég lett volna odajönni, és megmondani akár viccesen, hogy "kösz, hogy vigyáztál a feleségemre eddig, innentől átveszem", és nyilván elmentem volna onnan. De nem, ő szó nélkül(!) "ütött". Úgy, hogy én 65 kilós vékony srác vagyok, ő meg csupa izom birkózó. Na ez az igazi primitív szint, és sajnos sokan ezt képviselik, ne legyél te is ilyen, kérdező.

Nem tudsz ezzel mit kezdeni, mert nem vájhatod ki mindenkinek a szemét és nem tömheted be a száját.

2014. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Velem is ez van.

Ha ott vagyok,akkor elvileg ilyenkor másmilyen az arcom,tényleg elég csúnyán néznem.

De amikor nem,az idegesít. Főleg az,aki tudja,hogy vagyok,de azért teper.

2014. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elèg nagy baj ha a csaj olyan hogy engedi hogy fogdossák a bnõmet egyszer az utcán 1 c...gány megfogta persze 2 en voltak az egyiknek megrepedt az álkapcsa a màsik simán kifeküdt :)
2014. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy most vagyok először annyira szerelmes , hogy ilyen apró dolgok amivel elvileg foglalkoznom se kéne felkúrja az agyam.
2014. szept. 18. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
:DDD primitiv agressziv pasik...
2014. szept. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!