Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége lesz valaha ennek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lesz valaha ennek, vagy örökre utána fogok sírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

19 éves lány vagyok, másfél év után nem rég szakítottunk a barátommal. Az utóbbi 1-2 hónap nagyon zűrös volt: szakított velem, majd újra összejöttünk. De az már nem volt az igazi, nem tudtam neki újra hinni,miután már egyszer elhagyott, és így újra szakítottunk. De ezúttal véglegesen.

Azt hittem, hogy így jobb lesz. Szeretjük egymást még most is, de nem lehetünk együtt, mert nem működött ez a kapcsolat. Viszont nekem iszonyatosan fáj, hogy nincs nekem Ő. Nagyon hiányzik és nagyon szeretem. Napok óta csak sírok, ő teljesen hideg hozzám.

Hogy lehet ezt túlélni?


2014. szept. 16. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehezen. Én 10 hónap elteltével is sírok... De igaz, én imádtam őt!
2014. szept. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Remélem nem ugyanarról a személyről beszéltek. :D

-

Foglald le magad valamivel, építs kártyavárat, makettezz, tanulj rajzolni\festeni, vagy még jobb, ha új emberekkel ismerkedsz(nem párkeresési céllal).

2014. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!