Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nincsenek "pillangóim" mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek "pillangóim" mikor látom nem ráz ki a hideg mikor megcsókol (az első csóknál kirázott) nincsen görcsben a gyomrom mikor találkozóra megyek. De attól még lehetek szerelmes belé, ugye?

Figyelt kérdés
Boldog vagyok vele. Felszabadulok. De ezeket mégsem érzékelem és ez bánt.

2014. szept. 20. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ezt én is szeretném tudni, tényleg olyan zavaró ezeknek a dolgoknak a hiánya... :/
2014. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagy vele, akkor meg nem mindegy, milyen "tüneteid" vannak vagy nincsenek?
2014. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már meg kell kérdőjelezned, hogy szerelmes vagy-e belé, akkor a válasz nem.
2014. szept. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem éreztem még a "nagykönyvben megírt" szerelmes tüneteket. Pedig volt már 3 éves kapcsolatom, néhány hónapos, jelenleg fél évesnél tartok. Nő létemre nem tudom elképzelni, milyen lehet az a hű de nagy szerelem, amiről beszélnek. Én első perctől kezdve tök reálisan látom a partnereimet, nem szépíti meg a rossz tulajdonságaikat a szerelem, nem hónapok/évek múlva jön a pofáraesés, hogy ja, ő nem is olyan, mint az elején, stb. Sokkal hamarabb le tudok lépni, ha valami nem tetszik, hamarabb kiütköznek a problémák. Én is annyit szoktam érezni az aktuális partnereimmel, hogy jó velük lenni, szórakoztatnak, jó a szex, meg ilyesmi, de általában eddig mindig meg volt az az érzésem is, hogy nélkülük is ugyanúgy ellennék, mint velük. Ez a 3 éves kapcsolatomban is így volt végig, és a jelenlegiben is ezt érzem. Valószínűleg én nem fogom átélni soha azt a halálos szerelmet, de őszintén szólva egyáltalán nem is bánom ezt.
2014. szept. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem már volt nagy szerelmem, ahogy olvasom ez mindenkinel mas.. De szerintem akik aterzik ezt a nagy szerelmet nagyon keves kapcsolatuk lesz, mert ha egyszer ereztek megint akarjak majd es ez nem mindenkinél lesz meg..:/

4evig!!! viccen kivul 9-13 eves koromig szerettem egy sracot, majdnem minden nap taliztunk, beszelgettunk sokat, 2 évvel idosebb nalam. Na de lehet h gyerekszerelem volt, de hihetetlen "rossz" volt:)

Azota se volt senki olyan aki irant érezhettem volna ezt.Bar johetne maar:)

16/L

Ja es a kérdésre valaszolva szerintem baj:o

2014. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
f/l vagy?
2014. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!