Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem vagyok belé még szerelm...

Ha nem vagyok belé még szerelmes de mikor hozzám bújt és simogatta a derekamat éreztem valami bizsergést és rázott a hideg az mit jelent?

Figyelt kérdés

Itt van ez a srác, aki már egy éve mellettem van és oda van értem. Mindig itt terem,ha szükségem van rá, megnevettet, és soha de soha nem tudna bántani, tudom, hogy ő megbecsülne. Ki a nagyobb bolond? Ő, hogy még mindig nem adta fel 1év után, vagy én, hogy nem tudok máshogy nézni rá egyenlőre, csak, mint egy barátra?

Kettesben csak kétszer találkoztunk, de már több mint egy éve beszélgetünk facebookon. Az a baj, hogy nagyon zárkózott vagyok, de már kezdek megnyílni előtte élőben. Azonban még mindig érzem, hogy szorongok előtte ha hozzám bújik, most nem is csókoltam vissza, mert bénáztam. Viszont az első csók isteni volt, mert viszonoztam éreztem, hogy ezt meg akarom tenni, talán azért is mert feloldódtam sötétbe voltunk egy bulin. Ha egy csendes parkban lennénk, vagy vízpart mellett ahol nincs senki tuti meg merném ölelni, csókolni, szóval tudnék kezdeményezni. De ha sok ember közé megyünk akkor elkezdek szorongani, és bezárkózok. Ő kapcsolatot szeretne, de nagyon szerelmes csak szeretkezés után tud lenni. De most is szeret csak nem szerelmes.


2014. febr. 10. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
kémia
2014. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerezd meg :) Már a leírtaktól romantikus hangulatba kerültem :) Ha 1 év alatt kitartott, akkor még sokáig képes. De nagy valószínűséggel, Ő lenne életed párja :) Ne engedd el, ilyen CSAK EGYSZER adódik az életben :)
2014. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!