Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A "szeretlek" szó kinek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szeretlek" szó kinek mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Azt, amit már nagyon várok, hogy mondjanak nekem. :'(


18/F

2014. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem azt , hogy szeret
2014. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mivel még nem voltam szerelmes, nem tudtam őszintén mondani ezt a szót.

22L

2014. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jaj, istenem, annyi mindent :'(
2014. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy érzést ami boldoggá kéne, hogy tegyen.
2014. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerelmet.
2014. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Azt hogy az életemet adnám érte bármikor bárhol bármilyen körülmények között. Hiányzik minden percben amikor nincs velem. Soha nem akarom elveszíteni. Ha pedig megtörténne belehalnék, nem tudnám elviselni. MINDENT megtennék érte. Jóban rosszban mellette állok. Akarom Őt . Kívánom. Számomra ezt jelenti ez a szó
2014. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Hm..szeretlek..

Mikor este ő az utolsó gondolatom, reggel az első. Mikor meghallom a szerelem/boyfriend (stb) szavakat, az ő arca vizuálódik(nem tudom hogy létezik-e ilyen szó) ki bennem. Mikor 10percenként a telefonomat nézegetem, hogy nem-e keresett. Egy róla készült képet órákig is eltudnék nézegetni. Ha velem van csak bámulom. Ha nem is nézek pontosan rá, érzem mikor mozdul meg. A világ leggyönyörűbb hangja az övé számomra. Mikor elmegy mellettem gyorsan és a vele áramló szellő megcsapja az arcom, a szívem vadul kezd dobogni. Amikor a kezét rákulcsolja az enyémre, és pontosan olyan, mint a puzzel. Összeillenek. Amikor megsimítja a karom, a gyomrom remegni kezd, a fejemet elönti a köd. Odahajol hozzám, és a fülembe súgja, hogy szeret. A lehellete az arcomon...hevesen kezd verni a szívem.

És mikor én mondom azt neki, hogy szeretlek....azt komolyan is gondolom.

Ha anyukámnak mondom az megint más. Őt mindenért szeretem. Arra szavakat sem lehet találni. Ha a legjobb barátomnak mondom?! Ugyancsak mástészta :) Az egy köszönet részemről. Hogy mindig támogat, megmondja az őszinte véleményét, hogy bátorít és mellettem áll, bármilyen baromságra készülök. Ő a testvérem, a szeretőm, és az anyukám egyben.

Ha a kisállatomnak mondom. Akkor az azt jelenti, hogy ő tesz boldoggá. Ha a legjobb barátommal és a szüleimmel összeveszek, a barátom szakít velem, ők azok akiknek ki lehet önteni a szívünket. A kisállatokba (legyen az kutyus, cicus) képzeljük bele azt a személyiséget akit csak szeretnénk. Őket ezért szeretjük. Már elé is tértem a lényegtől. Nálam ezt jelenti a szeretlek, ennyiféleképpen.

2014. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valakinek semmit. Mar nekem sem
2014. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Én nem akarok mondani szépeket, a szavakkal megölném a lényeget."
2014. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!