Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A "szeretlek" szó kinek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szeretlek" szó kinek mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi extrát. Én nem vagyok egy érzelmes nő, eddig minden kapcsolatomban nekem mondták először, aztán persze én is rávágtam, ha már a másik kimondta. Persze minden eddigi barátomat szerettem, de mindent elsöprő szerelmet még nem éreztem, valószínűleg nem is fogok és őszintén szólva különösebben nem is vágyom rá. Számomra ez egy szó a sok közül, semmivel sem több, mint az "imádlak", "oda vagyok érted", "jó veled", vagy épp a "krumplistészta".
2014. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Nessiex69 válasza:
Azt, hogy érdekel mi történik vele, félek, hogy elveszítem, nem szeretném, hogy baja essen, szeretnék vigyázni rá(még ha nőként ez furán is hangozhat), szívesen gondoskodnék róla, kíváncsi vagyok mindenre ami vele kapcsolatos, nem tudnám megcsalni, rosszul esik nekem ha megbánom őt,.... így az első néhány dolog ami be ugrott
2014. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!