Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A hazássagom már tönkre ment. Mert a férjem a házasság óta átment öntörvényű egyoldalúságba amit ő megtehet én ne tegyem meg ahogyan ő beszél vagy viselkedik velem én szintén nem tehetem meg. Én 27éves vagyok ő 29éves 4hónapja vagyunk házasok és 3éve ismerjük egymást. A fura hogy a házasság elött nem ilyen volt a tenyerén hordot semmit se sajnált tőlem de a házasság óta meg változott olyan mintha hatalmi harc menne köztünk azt akarja hogy ő legyen a fönök a kapcsolatunkban és mikor féltékenységből meg vert engem nem bánta meg azt mondta megérdemeltem szerintem meg nem! Mert ilyen színten valahányszor felhúz én is megverhetném csak én nő vagyok ő meg férfi és így gyengébb vagyok nála. Az anyja folyton tele beszéli a fejét hogy mit engedjen mit ne stb hogyan kéne tennem azt hogy újra azt lássa bennem akibe bele szeretet? Vagy hogyan kéne megoldanom hogy én legyek a fontosabb és ne legyen egyoldalú? vagy mit kezdjek ezzel a helyzettel? Ha próblémám van vele mert egyoldalú akkor felejtsem el és nem beszéli meg velem, ha én velem van neki baja akkor azonnal változtassak rajta mert megver vagy kidob de a poén a lakás közös de ha én nem alszom othon akkor zárat akar cserélni és ki akar lakoltatni mert én nem tehetem meg de ő igen. én még szeretem sajnos de nem értem mért változott meg egyoldalú önzővé egy pappír miatt vagy eddig leplezte valódi énjét?

2014. szept. 22. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért ez a nárcizmusi viselkedés nem a házasság után jött elő. A férjed mindig is ilyen volt, csak te a rózsaszín köd miatt nem voltál képes tisztán látni. Nyilván a barátaid, rokonaid akik nem kedvelik a férjedet, próbálták felhívni a figyelmet rá, de a szerelmes ember nem lát rendesen.

Hogy mit tehetnél? Megváltozni soha nem fog, így abba ne is reménykedj. Sőt ha elhagyod, akkor elköveted azt a legnagyobb bűnt amit ő nem lesz képes tolerálni, hiszen őt nem lehet elhagyni csak ő hagyhatna el téged. Ha nem akarsz még komolyabban belesüppedni, ha nem akarod, hogy lelkileg az önbecsülésedet a béka segge alatt érezni akkor azt tanácsolom, hogy menekülj amíg nem késő. Fogd a cuccodat, és lépj ki ebből a házasságból. Nem lesz könnyű, mert a nárcizmusi hajlama miatt zaklatni fog, sőt zsarolni, vagy fenyegetni, hogy őt nem dobhatják el.

Ha nem lépsz ki, akkor csak egyre rosszabb lesz. A végén már azt is megfogja szabni, hogy kivel tarthatod a kapcsolatot, kivel beszélgethetsz, és nem mehetsz sehová nélküle. Rab leszel a lakásban ami az ő kedvére lesz csak..(hacsak már nem itt tart az életed)

Mondom: Menekülj.

2014. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak helyeselni tudom, amit első leírt.
2014. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!