Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szereti a volt barátnőjét....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti a volt barátnőjét. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot. Mindig nézegettük egymást, viszont még neki is volt barátnője és nekem is volt barátom. Még annyira nem beszélgettünk amikor én is meg ő is szinte egy nap kivételével szakított a párjával. Végül felvette velem a kapcsolatot, találkozgattunk, minden nevettünk, annyira jól érzem magam a társaságában és annyira odáig vagyok érte, valami földöntúli érzés vele lenni, annyira helyes, annyira igényes, a stílusa meg magával ragadja a nőket. Imádom a pasit. Szerintem eléggé kölcsönös. Amikor egymásra nézünk vibrál a levegő, látom hogy akar, csak engem. Látom rajta hogy kedvel, mindig mondja h mennyire gyönyörű vagyok, mennyire tökéletes vagyok és hogy az előző barátnőjével sem nevetett ennyit mint velem. Azt mondta imádja hogy ilyen kis bolondos csaj vagyok és mindenen nevetünk, de ha kell full komolyan is eltudunk beszélgetni. Viszont furcsa volt hogy nem keres minden nap. Aztán lefeküdtünk eddig 2x. Végül leszögeztem neki, hogy ha csak arra kellek neki, akkor arra keressen mást, mert én nem az a lány vagyok aki csak azt tudja neki adni, viszont nagyon sok lány nem képest mást adni. Mondtam hogy tegyünk pontot az egész végére ha nem tud komolyan udvarolni és hol keres, hol nem keres. Ezért mondtam neki hogy csak akkor keressen ha komolyan akarja az egészet, amúgy megkértem hogy ne keressen engem. Másnap nem is keresett, viszont utána jött egy levél tőle. Egy mondat állt, benne: Szeretem a volt barátnőm. Én normális felnőtt nő módjára kezeltem a helyzetet. Nem akadtam ki, pedig nagyon fáj, megköszöntem neki hogy elmondta, meglepett az egész, de elfogadom mert nem tudok mit csinálni, de tőlem ne számítson semmire ezek után stb.. Én nagyon ritkán kerestem a pasit, sőt sosem kérdeztem hogy szereti-e a volt barátnőjét-e vagy sem, nem igazán kérdeztem soha semmit erről. Sőt amikor elmondtam neki hogy hagyjuk sem kerestem őt és akkor írta váratlanul ezt. Szóval szerintem korrekt, hogy nem hülyít és elmondta. Azóta nem keresett még. Ma láttam a városba, de szerintem ő nem látott engem. Annyira édes, odáig meg vissza vagyok. Mit tehetnék? Keresni nem akarom. Vajon fog keresni? Miért mondta el nekem hogy szereti? Simán hülyíthetne tovább... de ő nem ezt teszi. Elmondta őszintén, kérdés nélkül. Miért? Segítsetek, összezavar ez a pasi. Szerelmes vagyok, nekem ő a tökéletes srác. Mit tegyek?

2014. szept. 22. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kar teged es tovabblepett az exen keres majd, ha nem a valasz egyertelmu, az ido megoldja...
2014. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp jártam nemrég egy sráccal, a különbség csak annyi, hogy belőle nekem kellett kihúznom ezt a vallomást, magától sosem mondta volna el, csak én éreztem, hogy valami nem stimmel. Hidd el jobb, hogy időben kiderült a dolog és nem hitegetett, ez így elég korrekt. Lépj tovább.
2014. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, esetleg idővel jelentkezni fog de erre kevés esély van. Ez akkor történhet meg, ha kiszeret a régi barátnőjéből és belátja a dolgokat. De az sem biztos, hogy venné rá a bátorságot megkeresni téged. Ha viszont vissza akar szerezni, légy független és magabiztos, ne lásson rajtad semmit. Meg fog szeppenni és érdeklődni fog:)
2014. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!