Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatnám, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám, hogy azért nem szakít, mert szereti a barátnőjét, vagy azért, mert már megszokta és nem akarja otthagyni, esetleg egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Hasonló helyzetben volt már valaki? Tapasztalatok?

2014. júl. 31. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet érezni, ha csak pótlék valaki, vagy igazi szeretett társ
2014. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én, mint külsős kérdezem.
2014. júl. 31. 21:29
 3/5 Kerida ***** válasza:
Ezt leginkább csak az érintettek tudják.
2014. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos... Én ugyan fordított helyzetben voltam, én voltam a kapcsolatban, és akkor jött a "gaz csábító". Többször volt már, persze, hogy azért bepróbálkoztak pasik, miközben foglalt voltam, egy sem érdekelt igazán, nem is hagytam el értük az aktuálist. Na de amikor jött valaki, aki megérte, azért egy hét sem kellett, és elhagytam a régit. Útközben rájöttem, hogy a megszokás tartott mellette, a szerelmet igazán már nem is éreztem. Csak azt hittem.


Ha nem hagyja el a barátnőjét, akkor magamból kiindulva, valószínűleg továbbra is őt választaná, mert most gondolj bele: van két ember, akik bármelyikét választhatod, az egyiket ugyan megbántod, de ezzel együtt tudsz élni. Melyiket fogod? Nyilván nem azzal maradsz, akivel kevésbé érzed jól magad, nem azt választod, aki szerinted a rosszabb választás.



Lehet, hogy gonosz és kegyetlen, amit írok, de ez a legtöbb esetben így működik. Nálam legalábbis így volt, és nem bántam meg. Főleg, hogy ha már van valaki, aki olyan szinten megingat a kapcsolatban, hogy szakításon gondolkodom...


Nem tudom, milyen jelleme van a szóban forgó pasinak, lehet, hogy ő nem a becsületesebb fajta, de még ettől függetlenül is, ha már érzelem nem tartja ott, akkor lelép, ha van más punci is. Csak akkor nem lép le, ha a más punci nem jobb a réginél.


Szerintem ha hiteget, ha nem tesz semmi konkrétat, csak mondja, hogy jajj, bárcsak veled lehetne, de másnap lelkiismeretfurdalás nélkül a barátnőjével van, akkor nem érsz neki annyit, hogy szakítson vele. Ne hagyd ezt, vagy döntsön azonnal, vagy te lépsz. Ez lenne a leghelyesebb.

2014. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek teljesen veled. Nem hiteget, csak kérdezget, pl., hogy összejönnék-e vele, mi lenne, ha más lenne a helyzet, meg hasonlóak.


Én semmibe se mentem bele. Tudom, hogy tetszem neki, bár mostanában úgy veszem észre, hogy kerül engem, pedig nagyon jóban voltunk.

2014. júl. 31. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!