Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb fiúbarátomnak, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Jó ötlet egyáltalán elmondani neki? Félek hogy utána nem leszünk barátok.

És én mondjam el neki, vagy jobb ha mástól tudja, mert akkor ha gáz van letagadhatom, hogy én ilyet nem mondtam xd



2014. szept. 23. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Férfi és nő között úgysem létezik igazi barátság.
2014. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"


Eufrozián! Én bizony szerelmes vagyok beléd. Hogy ez mivel több, mint a barátság? Hááát..... arra gondoltam, hogy szexelhetnénk is! :)


"

2014. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd el neki :) ha nem kölcsönös akkor meg megmondod h felejtsük el és a barátság megmarad :) fiúk nem csinálnak problémát ebből :) sok sikert és drukkolok :) 18/f
2014. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kisplöcst ne alázd már meg, alakítsd úgy, mintha ő szedett volna fel.
2014. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. szept. 23. 21:09
 6/15 anonim ***** válasza:
Én voltam így fordított helyzetben. A legjobb barátom vallotta be,hogy szeret egy jó ideje. De nekem akkor volt barátom. És teljesen ledöbbentem,mert fel sem tűnt. Egy ideig nem is kerestem,valamiért becsapva éreztem magam. De most egy párt alkotunk.Hajrá! :)
2014. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak a helyzet, hogy most elég távol vagyunk, mert külföldön vagyok még 3 hónapig, és élőbe szerettem volna neki elmondani mit érzek, de alig bírom megállni, hogy megírjam neki fészen.. és nem tudom mit csináljak :S
2014. szept. 25. 21:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Várj. :) Személyesen hatásosabb, kiderül,ha kölcsönös az érzés, de az is,ha nem. Egyenesebb így a dolog. És remélhetőleg csókkal végződik, azaz folytatódik. ;)
2014. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben:) köszi (:
2014. szept. 25. 21:11
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne vallj neki szerelmet. Ez gáz is és elhamarkodott dolog is.


Csábítsd el. Hívd el programokra, közeledj hozzá a testeddel... sokkal jobb, mint beégni.

2014. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!