Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 2 ember kölcsönösen vonzódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 ember kölcsönösen vonzódik egymáshoz, meddig bírják tartani magukat a kifogásaik miatt?

Figyelt kérdés
Az egyik kifogás pár év korkülönbség a fiú javára a másik a baratság...hónapok óta tart a nagy barátság,szomszédok,függetlenek,reggeltől estig chatelnek minden nap,miután taliztak és azelőtt is,megbeszélték,hogy kölcsönösen többet jelent nekik a másik...mégsem kezdenek bele...kinek mi a vèleménye? Miért? Mire várnak?

2014. szept. 24. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

akár évekig is ...

minden attól függ ki meri meglépni a köv lépést ...

2014. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

na ez jó kérdés. hasonló helyzetben vagyok, a srác olyan makacs, hogy nagyon.

de nem adom fel! :D

2014. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt nincs makacsság...attól fél belehabarodik a lányba,aztán ha majd megtörténik a dolog,a lány elhajta,hogy köszi ennyi volt...30- on felüliek.
2014. szept. 24. 13:47
 4/14 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal :-)
2014. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 csabika1971 ***** válasza:
Akkor először is nőről és fiúról beszélünk. És mivel a kérdés kívülállóként tetted fel. Mi közünk hozzá, két felnőtt majd eldöntik saját maguk mit akarnak. Vagy írjanak ők és segítünk, de nem látom értelmét, hogy egy elméleti dologban írogassak.
2014. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 csabika1971 ***** válasza:
*fiúról - férfiról (elírtam bocs)
2014. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsi,de ha ha egy pasinak kifogásai vannak,azt úgy hívják, hogy puhapö**
2014. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő az elméleti kérdésben...
2014. szept. 24. 14:12
 9/14 A kérdező kommentje:
Problémái lehetnek,amiről nem tudok,mert évek óta nincs kapcsolata...pár hetes kapcsik vannak,de a szex után vagy lelépnek a lányok,vagy addig huzza a dolgokat,hogy el se jutnak odáig.
2014. szept. 24. 14:15
 10/14 csabika1971 ***** válasza:

Hát akkor van igazsága a #7 -esnek. Mert most is kettőtök közül nőként te vagy az aki ír.

Menekül a szex elől, a nők meg utána aki mégis átesik vele rajta,

Hát ennek több oka is lehet, de a kapcsolat kerülésben hatalmas szerepe lehet a részéről.

1. Túl kicsi a szerszám és szégyelli, a nők meg elégedetlenek.

2. Túl nagy és fejvesztve menekülnek (ez valószínűtlenebb, de már hallottam rá példát).

3. Korai magömlés, ami ennyi idősen már komoly beidegződés. És erről leállítani nem kis feladat.

4. Tök béna az ágyban (ez a legszerencsésebb, mert megfelelő tanárral menthető a helyzet)


Na, lehet tévedek. De a mesélésed alapján a jelen felállás szerint ezeket találom a legvalószínűbbnek, de lehet hogy tévedek.

2014. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!