Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakul ki komoly kapcsolat két ember között, kölcsönösen? Nekem ez mindig kimaradt

Figyelt kérdés
mire kell figyelni, hogy fenntartsd az érdeklődését valakinek? vagy mindenkinél más, egyéntől függ?
2014. jan. 13. 00:48
1 2
 1/13 pixie.cute ***** válasza:

Add önmagad. :) A legfontosabb dolog.


A kialakulás... azt majd úgyis megérzed, és minden magától fog jönni. :D

2014. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ok, köszi..bár jönne már!!! :( :)

26 n

2014. jan. 13. 01:01
 3/13 pixie.cute ***** válasza:
89%
Hidd el, meg fog találni :) Nincs olyan ember, aki ne tudná megtalálni a Másik Felét. Életünk valamely pillanatában mindannyian keresztezzük a Másik Felünk útját, és felismerjük őt. :)
2014. jan. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát eddig nekem senkivel nem sikerült, vagyis akkikel szeretem volna, igy elég siralmas a helyzet, évről évre, de egyszer hátha beköszönt a változás..csak nem tudom milyen úton módon..:( :)
2014. jan. 13. 01:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Valójában egy emberi kapcsolatról van szó, olyan mint egy üzleti vagy baráti kapcsolat. Természetesen különbözik, mivel itt megnyílik a szexualitás dinamikája, a két fél kölcsönös szeretete és tisztelete alapján. A megfelelő párral minden teljesen magától értetődő és természetes, ebben az esetben a kapcsolat épülése a felek önismeretén múlik
2014. jan. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 PearlDiver ***** válasza:
89%

Nálam a kulcsa többek közt az, hogy nincs elsietve a szex. Ismerd meg az illetőt annyira, hogy legalább azt el tudd dönteni, összeilletek-e és alkalmasnak tartod-e esetleg életed társának is. Ha csak ezután fekszel le vele, vagy neadj'Isten házasság után, akkor a szexualitás nem torzítja el annyira az egymásról alkotott képeteket. Jobban fogod tudni, kivel van dolgod mert kevésbé leszel elfogult a jó szex miatt.

Aztán meg kell előlegezni egymásnak a bizalmat, mert ha nem teszed, mi alapján várod a másiktól? Ha megbízol benne, azt megérzi és örülni fog neki. Ha érdemes rá, akkor pedig meg is hálálja.

Sorolhatnám, hogy legyél hűséges, türelmes, ne légy önző és bocsásd meg neki a kis hibáit, légy a segítségére, hogy kijavíthassa.

Nem hiszem, hogy arra kéne rámenni, hogy az érdeklődését fenntartsd! Ez a szándék szerintem csak mesterkélt helyezeteket szül, meg félreértéseket. Inkább arra törekedj, hogy boldoggá tegyed, keresd azt, hogy minek örül igazán, és ez sokszor nem külsőség. Beszélj mind az 5 szeretetnyelven, és tapasztald ki, neki melyikek a fontosak.

Így egy levegőre kb ennyi :)

2014. jan. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én azt hittem tudom mi az de mióta az az 5 évvel ezelőtti kapcsolatom véget ért ami komoly volt úgy érzem fogalmam sincs már róla és nem is találok alkalmas partnert hozzá azóta csak tingli tangli pár hónapos kapcsolataim voltak.sajnálom mert én mindegyiket hosszú távra terveztem de átvertek megalaztak elhagytak
2014. jan. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan ember, aki ne tudná megtalálni a Másik Felét."


O, dehogyisnem! Rengeteg ilyen ember van!

2014. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsú: de annak meg komoly oka van
2014. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2014-ben Magyarországon nemtől függetlenül senkinek nem előlegezek meg bizalmat. Arra rá kell szolgálni.

36 F

2014. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!