Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves fiú vagyok, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiú vagyok, lehet esélyem 18 éves csajnál?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, most jöttem gimibe és tegnap ismerkedtünk a végzősökkel, a 12.-esekkel. Beültünk egy pub-ba és iszogattunk. Elkezdtem dumálgatni egy végzős csajjal és odáig jutottam, hogy ketten ültünk a billiárd asztalon és én átöleltem őt, engedte, hogy rajta pihentessem a kezem miközben beszéltünk, legalább is nem viselkedett cikisen hogy ilyen közel kerültem hozzá :) egy adott pillanatban az arcunk egy olyan 3 centire volt egymásétól, de nem mertem megcsókolni, mert akárhogy vesszük ő már felnőtt én meg alig 15. Szóval szerintetek megcsókolhattam volna? És hogyan lehetne ráerezni, hogy ő akar-e vmit vagy csak cuki kissrácnak tart? Amúgy magasabb vok mint ő csak korban vagyok kisebb azért mondom hogy kissrác :))

2014. szept. 24. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Azért ha kettesben elbeszélgettek, és engedi, hogy kvázi tapizd, akkor simán lehet nála esélyed. Már ha te is egyenrangúnak tekinted őt, és nem a felnőttet, hanem a lányt látod benne.

Mellesleg 3 év még nem a világ.

2014. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, én egyenrangúként tekintem őt, és tényleg nem a világ 3 év mondjuk egy 25 és 28 éves között, de a mi korunkban elég ciki h én most kezdtem a gimit ő pedig egy év múlva már egyetemen lesz, bár engem ez annyira nem is zavar, a jelennek élek, mert fiatal vagyok és nem törődöm egyelőre azzal hogy jövő ilyenkor mi lesz, de vajon a csajnak is ez az élet felfogása?
2014. szept. 24. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hisz te írtad, hogy iszogattatok. De mondjuk egy részeg ember szavai olyanok, mint egy józan gondolatai. (Drunk man's words are a sober man's thoughts.)
2014. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bar en kerulnek ilyen kozel egy 18 eves lanyhoz. :D Hat gratulalok! :) Hat lehet hogy kicsit neki mas a ra latasa. De ha "szerelmesek" vagytok egymasba akkor nem fog titeket zavarni. Sot nem is fogtok majd a korral torodni meg azzal sem hogy ki mit mond.
2014. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha cikinek érzed - márpedig annak érzed - akkor ez halott ügy. Nem az ő részéről, hanem a te részedről. Ennyi.

Hiába mondod, hogy téged nem zavarna. Dehogynem... hiszen erről papolsz végig.

2014. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja hát valóban iszogattunk, de a csaj nem volt kiütve, és én sem nagyon, másik az, hogy pont, hogy nem érzem cikinek a kort, hanem attól félek, hogy a csaj annak érzi :)) és Köszi a gratulációt is, de nem volt semmi nagy, mondom, meg kellett volna csókoljam, de én vagyok a hülye, szal nincs mit gratolni :(
2014. szept. 24. 21:42
 7/10 Trabii válasza:

Én is így voltam :) És aztán össze jöttem a csajjal. Az egésznek csak annyi volt a problémája,hogy a lány anyja és apja nem tudta elfogadni azt,hogy egy három éves pasival van a csaj. A lány hallgatott szüleire és megbeszéltük,hogy barátok maradunk. Azóta már találkoztunk egy párszor de mindig smaci lett a vége ...

Az anyjáék rájöttek,hogy meg mindig összejárunk. És hát ezt nem részletezném . Próbáld meg 50-50 esélyed van . Nincs mit veszítened :)

2014. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Trabii válasza:
3 évvel fiatalabb * Bocsi
2014. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Trabi, mekkora egy mázlisa vagy :D
2014. szept. 26. 13:00
 10/10 Trabii válasza:
Az voltam, de csak voltam :(
2014. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!