Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 Általános iskolai végzettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 Általános iskolai végzettséggel, kisegítő munkásként szerintetek van esélyem egy ügyvéd csajnál?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ő is a "belső értékek a fontosak" közhelyet vallja, akkor van. Amúgy szopóálarc...
2013. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
hogy elintézze a jogi ügyeidet? persze, csak pénz kérdése
2013. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de semmi.


Tapasztalatból mondom, mert ismerkedtem kulturáltabb helyeken néhány magasan emancipált nővel és.. ők két diplomásnál, biztos céggel rendelkezőnél nem adják alább.


Ne higgy azoknak a meséknek, amik arról szólnak, hogy jól kereső, dúsgazdag nők kevéssé iskolázott, keveset kereső férfiakkal élnek együtt. Ez mind mese. Arra találják ki őket, hogy az emancipált nőket jobb színben tüntessék fel.

2013. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Én egy komolyabb biztonsági szolgálatnál dolgozom, így elég sokat kerülök kapcsolatba ügyvédnőkkel.

Maradjunk annyiba, h ott ugyan azt tapasztalom, mint általában h az ilyen nők 99%-a olyan nagyképű, h az valami félelmetes.

Nekünk nem is köszönnek, de a nagyfőnököt meg szopják....

Szal ahogy írták, ha majd lesz diplomád meg valami komoly helyen fogsz dolgozni akkor próbálkozz!:)

2013. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Én ugyan nem ügyvéd vagyok, de nálam nem sok lenne. Nem azért, mert nagyképű és beképzelt vagyok (hiába fogom ezt megkapni), hanem mert nehezen tudom elképzelni, hogy mit kezdenék egy 8 általánost végzett férfival - eddigi tapasztalataimból kiindulva.

Volt egy párom korábban, ő érettségizett volt, és nagyon rendes ember, de egyszerűen nem tudtam vele beszélgetni, nem is bírtunk többet fél évnél. Annyira más világban éltünk, hogy nem értettük meg egymást.


Kivételek vannak: ismerek pl. orvos (nő!) - melós párosítást, de ez szerintem csak eseti.

2013. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ügyvédjelölt vagyok, szóval megpróbálok válaszolni.


Én SOSEM a végzettséget nézem a leendő páromban. Nézem viszont az intelligenciát, a törekvést, az életstílust... Lehet szidni, de nekem ezek fontosak.

Tehát, attól még, hogy nyolc általánosod van, lehet te egy nagyon intelligens, művelt, érdeklődő, nyitott, szeretetteljes és szorgalmas meg dolgos ember. Ez esetben a "csak nyolc általános" nem lenne kizáró ok.


Más kérdés, hogy - jogásziasan megfogalmazva - ezt először nyilván "bizonyítanod kellene", vagyis, ha nekem valaki azt mondja, hogy nyolc általánosa van, és kisegítő munkát végez, akkor sajnos (emberek vagyunk) nem az a gondolatom, hogy a fentiek mind igazak lennének rád. De meggyőzhető vagyok.


Egyébként, az egyik legjobb barátom (férfi) "csak" érettségizett, azt is felnőtt korában, estin. Sosem néztem le emiatt, mert halál jófej és érdekes ember. Mondjuk ő nem a párom, de tényleg nagyon jó barátom.


Az emberek egyébként nem sznobizmusból vagy nagyképűségből keresnek saját magukhoz hasonló párt, hanem azért, mert hosszútávon általában akkor egyszerűbb együtt élni, ha közösek a célok és a felfogás.

2013. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most nem találom egy cikket, de ott arról írnak, hogy mostanában elég sok nő alacsonyabb végzettségű férfival házasodik. Azért, mert egyszerűen nincs elég diplomás de még középiskolát végzett sem.


Nem a végzettség hasonlósága a legfontosabb, inkább az hogy életstílus, értékrendben, érzelmileg hogyan tudnak egymásra hangolódni a felek, szerintem. 😊


/Egy középiskolát végzett nő/

2023. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!