Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy beleestem jó ötlet ezt facebookon megírni, vagy mindenképp személyesen?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom, akibe beleestem, és hát már nyáron éreztem valamit, de nem mertem neki elmondani. Sőt nem is akartam, mert nem voltam tisztába azzal, hogy érzek-e egyáltalán valamit, de érzek. És most külföldön vagyok 3 hónapig, de nem bírom ki hogy ne írjam le az érzéseimet neki. Szerintetek megvárjam még haza megyek és személyesen, vagy írjam meg fészen, vagy esetleg hívjam fel telefonon? :| nemtudom mit csináljak.

Meg félek, hogy mit fog szólni, vagy hogy már utána nem leszünk barátok.. habár régen tetszettem neki, de én elküldtem de így barátok lettünk, de már szerintem nem tetszek neki vagy nemtudom.



2014. szept. 25. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
személyesen mond.
2014. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
személyesen jobb, de a lényeg h mondd el neki. ha régen tetszettél neki, elég valószínű, hogy most is.
2014. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Személyesen megmondani jobb, mert a facebook olyan, mintha egy falhoz beszélnél... hihetőbb ha találkozgattok és úgy mondod el...
2014. szept. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp személyesen, ilyesmit mégse facebookon vagy mobilon kellene, főleg úgy, hogy egyelőre még külföldön vagy.

Beszélj majd meg itthon egy találkozót vele, menjetek el valahova, dumcsizz vele egy kicsit, aztán mondd el, hogy valójában azért akartál mindenképp találkozni, mert... (és akkor őszintén elmondod, hogy mit is érzel).

Tényleg elég valószínű, hogy még mindig tetszel neki, csak anno tiszteletben tartotta, hogy te nem akarsz többet. Úgyhogy ne félj, nem hiszem, hogy visszautasítana, de ha esetleg mégis, akkor se gondolom, hogy emiatt vége szakad a barátságotoknak. (Mivel akkor is barátok maradtatok, amikor ő vallott neked.) És legalább megpróbálod, nem lesznek már benned kétségek utána. Ergo, mindenhogyan jobban jársz a mostani helyzethez képest.

Hajrá! :)

2014. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nincs is elcsépeltebb annál ha facebookon mondod el.
2014. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!