Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkeresném személyesen!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeresném személyesen! Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
most kis szünet van, nem reagált még az smsmre. arra gondoltam hogy felkeresem személyesen (itt lakik nem messze) hogy megbeszéljük hogy akkor most mi is van. több mint 3 éve kisebb nagyobb hézagokkal együtt vagyunk. az egészségem kezd rámenni erre a bizonytalanságra és így legalább tudnám hogy mi is a helyzet. nem akarok nyomulni de ez a helyzet tönkretesz és felőröl.
2013. ápr. 9. 08:49
1 2 3 4
 1/32 putyííí ***** válasza:
keresd fel! :) muszáj tisztázni a helyzetet, akármi lessz a vége, mindenképp megkönnyebbülsz
2013. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
ez a minimum, hogy személyesen beszéltek.
2013. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány amúgy. lehet várnom kéne, de igazából mire?
2013. ápr. 9. 09:00
 4/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj már semmire.Keresd fel még utoljára,próbáld vele megbeszélni,és ha nem akkor hagyjad a francba.Ha erős vagy és kibírod,akkor felejtsd el.
2013. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nőként nem keresnék meg egy férfit. Ez a férfi dolga. Zárd le akkor, ha már az egészségedre megy. Az a férfi aki akar tőled bármit is, az lép feléd, és szeretne veled találkozni, kéri, hogy találkozzatok, főleg egy ilyen helyzetben. Ha férfi lennél akkor azt mondanám:lépj, de így, hogy nő vagy, így nem. Ha akart volna már találkozott volna veled.
2013. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
ő kérte a szünetet mert rosszul viselkedtem (nem megcsalás) lelkiismeret furdalásom is van emiatt
2013. ápr. 9. 09:15
 7/32 A kérdező kommentje:
most van 3. napja a szünet igazából de nehezen viselem
2013. ápr. 9. 09:16
 8/32 anonim ***** válasza:

3 nap az még édes kevés,hidd el nekem.

Próbálj magadon uralkodni tudom,hogy nehéz tudom.... de muszáj,mert ha miattad békültök ki semmi nem fog változni.Tudom,mert én is elkövettem ezt a hibát.

2013. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
DE ha az én hibámból van az egész akkor mi változna több nap múlva ha még beszélni sem tudok vele róla?
2013. ápr. 9. 10:02
 10/32 anonim ***** válasza:

Keresd fel, de ne csodálkozz ha esetleg rádcsapja az ajtót. Vállalni kell most ezt. Később még bármi lehet. Meg kell próbálni mindent. Később bánni fogod ha kihagyod. Így viszont - eredménytől függetlenül- tiszta lesz a lelkiismereted mert Te mindent megtettél.

A biztos nem is jobb mint a bizonytalanság. Én is kértem, mondja meg mit várhatok de velem továbbra is csak játszik. Élvezi, hogy megteheti mert még szeretem.

De majd változik a felállás és akkor én nevetek az ő próbálkozásain.

2013. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!