Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal egyre többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal egyre többet csipkelődök sajnos ez azért alakulhatott ki bennem mert nem vagyunk kettesben soha ott vannak a haverjai mindig Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Engem ez zavar, hangot is adtam ennek úgy tünt vette a lapot pár napig,de most megint minden úgy megy. Nem baj ha a barátival is szeretne lenni ezt én megértem és sosem mondtam hogy ne legyen velük. egyébként nagy a szerelem csak ez a dolog nem jut el hozzá. Nem szeretnék fenyegetőzni hogy akkor elhagyom vagy ilyesmi. valami ötlet?

#szerelem #haverság #kettesben töltött idő
2014. szept. 26. 14:49
 1/4 csabika1971 ***** válasza:

Ötleted nem tudok adni csak tanácsot.


Két lehetőséged van és passz.


1; Ha tényleg szereted őt akkor elfogadod őt a barátaival együtt.

2; Nem fogadod el a barátokat és lelépsz.


Mert ha ez miatt rágod, nem sok értelme van mint eddig is tapasztalhattad. Ideig-óráig működött majd vissza tértek. Az az neki fontosak a barátai legalább annyira mint te magad, vagy még jobban.

Ha pedig ez miatt nyaggatod és kényszeríted választásra, előbb utóbb meggyűlöl miatta, még akkor is ha téged választ.

2014. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele, hogy tobbet szerenel vele kettesben lenni, de akkor viszont legyel kicsit kreativ es talalj ki olyan programokat, ahova ketten elmentek es jol erzitek magatokat. Legyen neki nagy elmeny, hogy ketten vagytok.
2014. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
annyi programot kitaláltam már de akkor hirtelen mindig van valami fontosabb dolga szüleinek segít nagyit látogat bármi csak ne az legyen amit én szeretnék , mióta meg van a jogsija és a szülei odaadják neki a kocsit azóta nagy szám hogy a haverokkal kocsikázzunk minden nap egész Zalaegerszeget kivülről ismerem már és unom
2014. szept. 26. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem ebből eléggé az jött le, hogy nem teljesen ugyanolyanok itt az érzelmek. Írtad, hogy "egyébként nagy a szerelem"... részedről lehet, hogy így van, de a srác nem tűnik úgy, mintha annyira komolyan venne téged. Inkább csinál bármi mást, minthogy veled menjen közös programra?! Ez nem hangzik túl biztatóan szerintem. :/
2014. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!